Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xperia X Compact ποмощ
#1

Скоро закупих телефона на приятелката ми и от 6.0 ъпдейтнах на 7.0 и телефона беше използван така известно време но се подразнихме че постоянно излиза да се ъпдейтне телефона и почнах начатках един след друг ъпдейтите сега съм някъде на май, но забелязах някакви дразнещи забавяния та въпроса ми е да продължа ли за 7.1.1 или да оставя телефона да почине...Смс дали не го развалих с 4 ъпдейти един след друг...Много тъпо от сони да го бяха направили директно да ъпдейтва последния софт...

Sony Xperia X Compact - Universe black
Sony Xperia XA1 - white удавен

Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм сигурен дали ако се закачи през компютър няма да ъпдейтне директно последния наличен ъпдейт. Няма да навреди да опитате.

Иначе няма какво да му стане при повече ъпдейтване, просто е времеотнемащо. : )

Ако дори и след последния наличен ъпдейт се забелязват аномалии - направете Repair на устройството през Xperia Companion от компютър.
Цитирай
#3

Направи му един reset до фабрични настройки и като почнеш да го наказваш първата ти работа е да маркираш в Google Play да не се актуализират автоматично приложенията. Има такава опция.
Цитирай
#4

Метнах му последниото 7.1.1 с едни фабрични през тела че нямам лаптоп и е пушка благодаря!

Sony Xperia X Compact - Universe black
Sony Xperia XA1 - white удавен

Цитирай
#5

При Сони дори няма проблеми, ако не върнеш заводски настройки. Уникални са ъпдейтите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)