Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бавно зареждане на Honor 8 lite
#1

Здравейте колеги,имам един въпрос към вас,колко време ви отнема да си заредите телефоните,понеже на моя му трябва около 3-4 часа до пълно зареждане с оригиналното зарядно-това нормално ли е ?(според мен не би трябвало).Ако някой знае дали трябва да се направи някоя настройка или от какво друго би могло да е ще съм му благодарен!

Sony Ericsson Xperia Arc with Xperia Ultimate HD™ 3.0.2 ROM
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с друг кабел/зарядно.

 
Цитирай
#3

Пробвах с различни зарядни пак същия резултат...

Sony Ericsson Xperia Arc with Xperia Ultimate HD™ 3.0.2 ROM
Цитирай
#4

Може проблема да е в буксата, значи е за сервиз.

 
Цитирай
#5

Незнам дали е в буксата по-принцип си зарежда нормално просто е бавно.. 6% някъде за 15 мин...

Sony Ericsson Xperia Arc with Xperia Ultimate HD™ 3.0.2 ROM
Цитирай
#6

Нормално е за 3 часа ,над това време вече не е нормално . Сам можеш да сметнеш- 3000 мА батерия се зарежда от 1000 мА зарядно

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#7

(2017-08-27, 10:42:19)wiz961 написа:  Пробвах с различни зарядни пак същия резултат...
Различните зарядни с какъв ампераж са?

 
Цитирай
#8

Колега при мен положението е същото. Когато го сложа на зарядно на 10% ми изписва 4 часа и малко до пълно зареждане. Може би си е нормално, аз така си го обяснявам.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

п.с. Сега сложих другият ми телефон Huawei P9 Lite на 24% да се зарежда и ми изписа 4:30 часа до пълно зареждане. Вече започвам да си мисля че проблема е от кабела и зарядното който са на Самсунг, защото ми се струва нелогично да се зарежда от 24 до 100% за почти 5 часа. На следващото зареждане ще опитам с оригиналните им зарядни да видя какво ще покаже. Но не ми се вярва и двата телефона да са повредени.
Цитирай
#9

Преди малко го включих да се зарежда от 13% и ми изписа 1ч и 48 мин

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай
#10

(2017-10-06, 21:57:15)Gravedigger написа:  Преди малко го включих да се зарежда от 13% и ми изписа 1ч и 48 мин

Колега с оригиналното зарядно от комплекта ли го зареждаш?
Цитирай
#11

Да,с оригиналното.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)