Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Wi-Fi A5 2017
#1

Имам страшно дразнещ проблем с wi-fi и четох навсякъде но никъде не намерих решение. Ето го и проблема - https://www.youtube.com/watch?v=pM02IZFca2g . Ситуацията е абсолютно същата и при мен. Моля, помагайте!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Преинсталирай го... Дано не ти е заминал WiFi модула.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

В коментарите пише нещо за проблем с платката, респективно WiFi модула.
Пробвай с един reset , ако ли не - ползвай гаранцията.
Цитирай
#4

(2017-08-27, 15:48:31)alisali1234 написа:  В коментарите пише нещо за проблем с платката, респективно WiFi модула.
Пробвай с един reset , ако ли не - ползвай гаранцията.
Дано ми признаят гаранцията иначе на телефона му няма нищо външно .... нито пък други проблеми .... ама уви тъпия WiFi
Цитирай
#5

(2017-08-28, 09:01:50)Александър написа:  Дано ми признаят гаранцията иначе на телефона му няма нищо външно .... нито пък други проблеми .... ама уви тъпия WiFi

Здравейте, имам същия проблем с телефона. Не се оправи с рестартиране, преинсталирани и т.н. Сигурно е хардуерен проблем. Вашия оправиха ли го в сервиза? Четох по чуждите форуми, че въпреки ремонт, понякога не се оправят и трябва подмяна на целия апарат.
Цитирай
#6

На J3 скоро на мой приятел така му замина WiFi, J3 2016 мисля, че беше, с Android 5 е още.
Както си работеше изведнъж го разкачи от WiFi мрежата и повече не тръгна. Не е бил изтърван, мокрен или нещо подобно, така докато си работеше стана. Рестартирахме, фабрични правихме - няма.
Лошото е, че го купи от чужбина (някакъв пазар при това) и няма гаранция. Сега си ползва 3G интернета само. Мисли и без това да го сменя, в сервиз му искаха 90 лв.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)