Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колебание относно модела и издържливостта му.
#1

И така колеги, след като изгоря Нексус 5х -цата ми, се спрях на този телефон. Първо се чудя H901 или H900 от алиекспрес. Второ колко е надежден доста изчетох за моделите със Snapdragon 808 и съм малко резервиран за него дали и този ще ме предаде.Относно мрежите мисля че H900 е съвместим с Виваком. Та искам да знам какво ви е мнението. Като втори избор ми се върти в главата Xiaomi Redmi Note 4 дали не е по-добър избор макар че като визия с нищо не ме грабва процесора е по-надежден.

[Изображение: onlinelogomaker_090813_2335.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Препоръчвам Redmi Note 4 разбира се.

 
Цитирай
#3

За съжаление V10 не е надежден телефон, иначе много си го обичам. Има 2 големи и масови дефекта.
Първия е с дислея, заради което телефона ми 3 пъти ходи в сервиз.
Втория е с Bootloop, от който страдат вероятно всички телефони със SD 808, или поне тези произведени от LG.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#4

Да и тъй като съм потърпевш от SD808 на Нексус 5х. Исках да се уверя в написаното, че е дефект при всички телефони на LG с този процесор. Благодаря колега!

[Изображение: onlinelogomaker_090813_2335.jpg]
Цитирай
#5

(2017-08-27, 20:01:34)hercules16 написа:  Да и тъй като съм потърпевш от SD808 на Нексус 5х. Исках да се уверя в написаното, че е дефект при всички телефони на LG с този процесор. Благодаря колега!

Препоръчвам ти да се насочиш към V20. Той е последния модел на LG, който има всички екстри (визирам ИЧ порта и сменяемата батерия), стига да си ок с големия му размер.  G5  също има тези екстри, но дисплея му е извит в горния край и не се намират хубави стъклени протектори за него, а и батерията му е твърде малка.
Цитирай
#6

V20 наистина е страхотен апарат. Но като визия не ме грабва както V10.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)