Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Android 7.0 Nougat за Galaxy A5 2017
#1

Здравейте, някой знае ли кога Galaxy A5 2017 ще получи ъпдейт до Android Nougat 7.0?   Видях, че в доста държави вече е наличен. Моето устройство е закупено от Технополис това означава ли, че като не е от мобилен оператор ще получи ъпдейта по - бързо?
Цитирай
Аксесоари
#2

Пристигна нугата за А5 (2017). Инсталирах го. До колкото четах бъговете са изчистени.

ПС: Преди и след инсталация не забравяйте да си направите едно архивиране на данните, нулиране до фабрични настройки преди и след актуализацията и възстановяване след това на информацията. За контактите за по-сигурно аз си правя архивен файл в Гугъл Драйв.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#3

Да, и аз го получих.
Цитирай
#4

И аз го инсталирах но не съм дал заводски настройки защото още не мога да намеря начин да си запазя сейфовете от две игри.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#5

(2017-09-01, 09:30:16)бабанка написа:  Пристигна нугата за А5 (2017). Инсталирах го. До колкото четах бъговете са изчистени.

ПС: Преди и след инсталация не забравяйте да си направите едно архивиране на данните, нулиране до фабрични настройки преди и след актуализацията и възстановяване след това на информацията. За контактите за по-сигурно аз си правя архивен файл в Гугъл Драйв.

Защо се налага нулиране преди инсталацията? Ако контактите имат копие в мемори картата няма проблем.
Цитирай
#6

И аз го получих. Искам да си ресетна телефона, но имам няколко въпроса: 
- Как да си запазя историята на кореспонденцията от Вайбър? Защото като го преинсталирам се трие всичко. 
- Другото, което е, не мога да си вляза в скритите настройки на телефона, за да си активирам Night Mode. Натискам  продължително зъбното колело горе, в дясно, но не става. 
- И третото - Настроил съм заключване с Fingerprint, след актуализацията не работи (или по-скоро работи, когато си иска). Наново си го настроих, но не става - при преплъзване с пръст екрана си се отключва. Sad
Ще съм благодарен, ако някой ми съдейства с тези три неща.
Цитирай
#7

Преди всеки ъпдейт, всякаква защита на екрана трябва да се премахне. Аз така направих и сега всичко е 6.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#8

(2017-09-02, 06:59:32)j95monster написа:  Защо се налага нулиране преди инсталацията? Ако контактите имат копие в мемори картата няма проблем.

Нулирането се прави за всеки случай, за да работи устройството без проблеми. Остава някакъв боклук от стария ОС, което в последствие води до лагавост. Ако искате го направете, не сте длъжни. Моите телефони винаги работят без проблеми после. Контактите в гугъл драйв е единия вариант. 

Поздрави!

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#9

За след ъпа е ясно, стана ми чудно защо написа да се прави преди актуализацията.
Цитирай
#10

Даже след заводски, ще имате Bundled notifications и контрол на музиката през Always On Display-я. Преди ресета ги нямах, а сега ги имам.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#11

Аз имам въпрос защо не мога да намеря иконата за автоматично завъртане на екрата. Ако някой знае как може да се оправи моля да пише!Аз съм със Samsung s7 edge но на жена ми е А5 и дойде някаква актоализация след която се смениха и иконите а това за завъртането на екрана го разбрахме като разглеждахме снимки и не можахме да го завъртим!!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай
#12

Колега иконката си е там,името и е "портрет" ако не се покаже веднага след свалянето на лентата значи е на другата страница (плъзни лентата на ляво).След ъп-а иконите са подредени по друг начин и се е преместила. Когато свалиш лентата горе в дясно има меню да си направиш подредба на иконите.Успех
Цитирай
#13

За порвдвн път да питам ще.имали за А3 2017 ъп.
Цитирай
#14

Защо питаш в темата за А5?
Цитирай
#15

Питашеми се в калабалъка
Цитирай
#16

Сорка ще чакаш в калабалъка някой да ти отговори,докато чакаш може да питаш чичко гугъл.
Цитирай
#17

(2017-09-02, 13:33:29)j95monster написа:  За след ъпа е ясно, стана ми чудно защо написа да се прави преди актуализацията.
Има и такъв начин, за по-сигурно и често се практикува.

 
Цитирай
#18

Скромната ми практика е показала че преди ъп е само губене на време,но може и да греша.
Цитирай
#19

(2017-09-07, 21:29:53)j95monster написа:  Сорка ще чакаш в калабалъка някой да ти отговори,докато чакаш може да питаш чичко гугъл.

Как не съм се сетил... сори за спама
Цитирай
#20

Жика .... Казаха ще има ама не се знае кога хахха Smile

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)