Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерен бутон "Меню" на Pixi 4034X
#1

Здравейте. От известно време ползвам Alcatel PIXI 4034X. Телефончето работи идеално за целите, за които се използва. Има обаче един въпрос, който не мога да разреша. По принцип на телефоните, които съм използвал до сега, един от хардуерните бутони отваря менюто на приложението, което се изпълнява в момента. При този модел няма хардуерен бутон с такава функция - единият връща стъпка назад, вторият връща в начален екран, а третият затваря отворени приложения. Въпросът ми е има ли нещо в настройките на телефона, което да променя функциите на третия бутон и той да отваря менюто на съответното приложение.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
Аксесоари
#2

Понеже съм нова във форума и не знам как да пусна нова тема,ще попитам тук. А дано се включи някои,че ми е много спешно. Телефона е Alcatel e1. Върнати са му фабричните настройки и не иска да приеме Гугъл акаунта. Въвеждам gmaila и паролата и след малко изписва "Не можете да влезете в устройството поради неизвестна грешка. Моля,използвайте друг профил или опитайте да влезете отново след 24 часа."
Цитирай
#3

(2023-10-11, 10:43:49)len4eto_ton4eva2@abv.bg написа:  Понеже съм нова във форума и не знам как да пусна нова тема,ще попитам тук. А дано се включи някои,че ми е много спешно. Телефона е Alcatel e1. Върнати са му фабричните настройки и не иска да приеме Гугъл акаунта. Въвеждам gmaila и паролата и след малко изписва "Не можете да влезете в устройството поради неизвестна грешка. Моля,използвайте друг профил или опитайте да влезете отново след 24 часа."

Набързо прегледах какво пише в гугъл и очевидно след ресет трябва да изчакаш 24 часа за да се логнеш.След всеки опит преди да изтечат 24те часа започват нови 24.Изчакай 24 часа от последния опит и тогава опитай.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 2 потребители изказват благодарност на nanobanano за това мнение:
  • len4eto_ton4eva2@abv.bg, scorceni
Цитирай
#4

(2023-10-11, 12:58:19)nanobanano написа:  Набързо прегледах какво пише в гугъл и очевидно след ресет трябва да изчакаш 24 часа за да се логнеш.След всеки опит преди да изтечат 24те часа започват нови 24.Изчакай 24 часа от последния опит и тогава опитай.
Трети ден вече пробвам и чакам и все това.
Цитирай
#5

Ти пробваш 3ти ден,но ако не са изминали поне 24са от опита започва нови 24 часа,в които не трябва да опитваш да влезеш.Прочети хубаво какво съм написал.Иначе влизаш в омагьосан кръг с постоянните опити да се логнеш.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • len4eto_ton4eva2@abv.bg
Цитирай
#6

(2023-10-11, 13:01:09)nanobanano написа:  Ти пробваш 3ти ден,но ако не са изминали поне 24са от опита започва нови 24 часа,в които не трябва да опитваш да влезеш.Прочети хубаво какво съм написал.Иначе влизаш в омагьосан кръг с постоянните опити да се логнеш.

Разбирам. Мисля, че са минали повече от 24 часа, но за всеки случай ще засека нови 24, та дано стане.
Цитирай
#7

Също и трябва да вкараш акаунта,с който е бил преди да се ресетне.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#8

(2023-10-11, 13:04:43)nanobanano написа:  Също и трябва да вкараш акаунта,с който е бил преди да се ресетне.

Е това вече няма как да стане. Нямам достъп до предишен акаунт.
Цитирай
#9

Тогава е възможно никога да не можеш да използваш този телефон повече.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#10

(2023-10-11, 13:11:55)nanobanano написа:  Тогава е възможно никога да не можеш да използваш този телефон повече.

Досега не беше ми се случвало такова нещо. Сума ти ресетнати телефони имам и никога не е било да не мога да влезна.
Цитирай
#11

При някои телефони има активирана такава настройка.Реално това е защита на телефона и е трябвало да се изключи преди ресет.Случва се чесро на много хора.За някои телефони има решения,но за толкова нвпопулярен едва ли.Изчакай да минат часовете и пробвай с новия акаунт,а след това пиши пак,някой може да знае решение.Първото ,което бих пробвал е да му направя хард ресет при изключен телефон със задържане на power бутона и volume докато влезе в специалното меню и от там да го ресетнеш.
Някой админ ако премести мненията ни в нова тема,ще е по-полезно.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#12

(2023-10-11, 13:17:21)nanobanano написа:  При някои телефони има активирана такава настройка.Реално това е защита на телефона и е трябвало да се изключи преди ресет.Случва се чесро на много хора.За някои телефони има решения,но за толкова нвпопулярен едва ли.Изчакай да минат часовете и пробвай с новия акаунт,а след това пиши пак,някой може да знае решение.Първото ,което бих пробвал е да му направя хард ресет при изключен телефон със задържане на power бутона и volume докато влезе в специалното меню и от там да го ресетнеш.
Някой админ ако премести мненията ни в нова тема,ще е по-полезно.
Точно по този начин съм го ресетнала. Дано се намери решение.
Цитирай
#13

Пробвай някой от тези начини във видеата да заобиколиш защитата
Линк

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#14

(2023-10-11, 13:27:23)nanobanano написа:  Пробвай някой от тези начини във видеата да заобиколош защитата
Линк

Благодаря,сега ще пробвам.

(2023-10-11, 13:28:53)len4eto_ton4eva2@abv.bg написа:  Благодаря,сега ще пробвам.

За съжаление нито едно видео не помогна.
Цитирай
#15

В крайна сметка кога/как не можеш да влезеш с акаунта?
Иска профил веднага след рестарт или телефона се рестартира и имаш достъп до настройките или Гугъл плей магазин и от там пробваш да го въведеш?


Свали по-нова версия на google play services от APK mirror, инсталирай и опитай пак.
Цитирай
#16

(2023-10-11, 19:04:13)Miro2210 написа:  В крайна сметка кога/как не можеш да влезеш с акаунта?
Иска профил веднага след рестарт или телефона се рестартира и имаш достъп до настройките или Гугъл плей магазин и от там пробваш да го въведеш?


Свали по-нова версия на google play services от APK mirror, инсталирай и опитай пак.

Веднага щом го рестартирам иска да въведа име и парола на гугъл акаунта. Нямам достъп до никакво меню.
Как да я сваля тази нова версия след като не мога да влезна в телефона?
Цитирай
#17

Е свалянето в случай, че имаш достъп до браузъра. При мен се случваше на pixi4 - 7" същото, вероятно защото сървърите на Гугъл не харесват старата версия на услугите за Гугъл плей. Та като сваля по-нова всичко се оправяше и въвеждах акаунта без проблем.
И ако може пусни снимка как изглежда екрана, когато ти иска да въведеш акаунта...
Цитирай
#18

(2023-10-13, 19:41:27)Miro2210 написа:  Е свалянето в случай, че имаш достъп до браузъра. При мен се случваше на pixi4 - 7" същото, вероятно защото сървърите на Гугъл не харесват старата версия на услугите за Гугъл плей. Та като сваля по-нова всичко се оправяше и въвеждах акаунта без проблем.
И ако може пусни снимка как изглежда екрана, когато ти иска да въведеш акаунта...


Изпращам няколко снимки на различните етапи на екрана. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)