Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Източване на информация на таблет със счупен дисплей(неактивен)
#1

Здравейте!
Става дума за таблет Lenovo TB3-730x. Моя приятелка чупи дисплея и той става неизползваем. Самият дисплей не показва картина и няма реакция. Тя е съгласна да се изхвърли таблета, но има снимки и видео, които трябва да се издърпат. 
Аз си мислех за режима при включване и задържане на бутона за звука и power бутона дали ще стане или с някаква помощна програма инсталирана на компютър. За жалост USB debugging-а не е активиран и с Lenovo Suite нищо не може да се направи. Пробвах и с Yodot Recovery for Android.
Иначе при включване към PC реакцията си е нормална, но най-вероятно е на опция Charging only.
Имате ли идеи?

Sharp GX15=>Nokia 6300=>Nokia N78=>HTC Wildfire със Froyo 2.2=>Samsung Galaxy S Advance=>Lenovo P70=>Xiaomi mi5 64gb gold=>Xiaomi mi8 128gb lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Защо просто не попита в някой от сервизите дали няма да се навият да прикачат изправен дисплей и да и източат информацията, а после ако иска да се разбере с тях да им го продаде за резервни части. Иначе доста играчка ще падне да се извади информацията от него .

Sony M4 Aqua
HUAWEI Nova 5T
Цитирай
#3

(2017-08-31, 08:29:37)krasimir написа:  Защо просто не попита в някой от сервизите дали няма да се навият да прикачат изправен дисплей и да и източат информацията, а после ако иска да се разбере с тях да им го продаде за резервни части. Иначе доста играчка ще падне да се извади информацията от него .

За този вариант не се бях сетил. Звучи като добра идея. Благодаря ти, krasimir!

Sharp GX15=>Nokia 6300=>Nokia N78=>HTC Wildfire със Froyo 2.2=>Samsung Galaxy S Advance=>Lenovo P70=>Xiaomi mi5 64gb gold=>Xiaomi mi8 128gb lite
Цитирай
#4

Мога да ти извадя всичко от паметта
Цитирай
#5

Пробвай с тази програма: FonePaw Android Data Recovery
Има някаква опция за сваляне на информация от счупени устройства, но до колко действа не мога да кажа.
Цитирай
#6

(2017-09-03, 20:10:38)MOHTbOPA написа:  Мога да ти извадя всичко от паметта

 В Пловдив ли си и колко ще струва?
 
Stan.t. Ще я пробвам тая програма. Надявам се до края на седмицата да имам  време и да ви кажа какво е станало. Иначе обиколих доста места из града и всички отказват. Явно информацията не си струва парите, които трябва да искат.

Sharp GX15=>Nokia 6300=>Nokia N78=>HTC Wildfire със Froyo 2.2=>Samsung Galaxy S Advance=>Lenovo P70=>Xiaomi mi5 64gb gold=>Xiaomi mi8 128gb lite
Цитирай
#7

не съм в Пловдив
пиши на лично
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)