Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвети при първа поръчка от Китай.
#1

Здравейте на всички!

След като попрочетох няколко дни и сравнявах, се спрях на модела Xiaomi Redmi Note 4X 3/32(SD).
Търся нещо качествено, но не прекалено скъпо(Бюджет:350-400лв.) с поне 3ГБ РАМ, издръжлива батерия, добър екран, процесор и камера на ниво за парите, които съм готов да отделя. Пиша това с мисълта, че може би имате по-добри предложения.
А иначе бихте ли споделили откъде поръчвате вашитe устройства, надежден търговец в АлиЕкспрес или алтернатива.
Също така вариант как да се избегне плащане на ДДС( четох нещо за плеъри за 10-15$...).
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Четиво

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#3

Във всеки раздел за всеки телефон има поне една тема за покупка. Там достатъчно ясно сме обяснявали по няколко пъти кой от къде е купувал, как е поръчал и какво е платил.
Най-пресните теми:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90969
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90212
Цитирай
#4

(2017-08-30, 11:59:52)Eldoraddo написа:   ....След като попрочетох няколко дни и сравнявах, се спрях на модела Xiaomi Redmi Note 4X 3/32(SD).
Търся нещо качествено, но не прекалено скъпо(Бюджет:350-400лв.) с поне 3ГБ РАМ, издръжлива батерия, добър екран, процесор и камера на ниво за парите, които съм готов да отделя. Пиша това с мисълта, че може би имате по-добри предложения.
А иначе бихте ли споделили откъде поръчвате вашитe устройства, надежден търговец в АлиЕкспрес или алтернатива....
Ако не ти се чака 2-3 седмици за поръчка и доставка от Китай, потърси оферти в Продавалника, средна цена там е към 400 лв. и се предлагат с гаранция.

 
Цитирай
#5

Да, в крайна сметка намерих търговец в БГ, предлагащ версията 4/64 за 400 лв. със 6 месеца гаранция.
Благодаря на всички за отговорите!
Цитирай
#6

Видях, че Tonke (Top One) отново праща с DHL и реших да напиша известните ми китайски продавачи на Aliexpres, които в момента ползват метода Eropean Union Expres с DHL :

Tonke

Mi Global Store (Ocean)

Honk Kong Gpldway

Xiaomi Mi Store

Това са продавачи само на Aliexpres и които аз знам. За мен останалите онлайн магазини (извън Aliexpres) не са интересни, цените им там са винаги по-високи. Аз лично винаги използвам този метод, защото нямам късмет с митницата. Не съм пробвал с английски адрес (gabieli), защото с моя късмет се опасявам, че ще се наложи да ходя до London да освобождавам от митница или да се разправям с Aliexpres да ми връщат парите, че не съм го получил.

Всеки сам си решава! Аз само дадох инфо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)