Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с микрофона
#1

Имам следният проблем, днес направих клипче с телефона, но по неясна причина беше без звук, след това рових в настройките, но без ефект, реших да направя звукозапис, но и там нямах звук, от мениджъра изтрих кешовете и ненужните файлове, рестартирах, но отново без ефект, иначе когато провеждам разговори нямам проблем с микрофона, чуват ме ясно от другата страна, не знам на какво се дължи това, затова се обръщам към вас за съвети, с последната версия на системата съм. 

П.п. И още нещо, функцията за забавено движение  на камерата, работи на обратно, забързва вместо да забавя..
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с връщане до заводски настройки например.

 
Цитирай
#3

Опитвам се да избегна това, поради загубата на настройки и данни, които съм си задал..
Цитирай
#4

Р8 има перфектно заводско приложение за бекъп. Проблемът е да имаш достатъчно място, за да ти архивира абсолютно всичко Wink
Въпреки че, ако ресетнеш само настройките може и само тях да архивираш. Ако правиш хард ресет става дебела работата Smile

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

На моя телефон сензора за близост спря да работи, кога то говоря по телефона дисплея свети постоянно. Някои имал ли е същия проблем, заводските настройки не помагат, друго решение.

Samsung Galaxy S III
Цитирай
#6

(2017-12-12, 20:48:43)ivoslavitrifonov1975 написа:  На моя телефон сензора за близост спря да работи, кога то говоря по телефона дисплея свети постоянно. Някои имал ли е същия проблем, заводските настройки не помагат, друго решение.

След като си подмених лентовия кабел HF handsfree всичко си доиде на място. Цената му е 16.02 лв плюс слушалката 11.70 трудът по подмяната беше от мене.

Samsung Galaxy S III
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)