Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с приложение.
#1

Преди няколко дни инсталирах приложението Freedom  и след една "покупка" го деинсталирах. Вчера исках да го инсталирам отново,но не мога. Телефона го отчита като инсталирано. 
Някой с идея как да го инсталирам.
Цитирай
Аксесоари
#2

С преинсталация не става ли?Тоест тръгваш да инсталираш,тела ти казва че го има това приложение и те пита да замени ли със старата версия.Приемаш и преинсталираш.Така не става ли?Сигурен ли си че си деинсталирал.При мен е правило проблеми с покупките и след като съм деинсталирал фрийдъма.Налагало се е да го инсталирам наново,за да деактивирам пачовете,но не съм имал проблем.По-скоро някои неща не искат да се инсталират върху старите версии и се налага ръчно деинстал и после инстал.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

От феийдъма съм се въсползвал за 2 игри -Хил клайм рейсинг ли беше и Смаш хит намерих една версия,която можеш да я "закупиш" така.Тия онлайн игрите не стават за пипане.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Оп,грешка,моля за извинение.С лъки пачера съм се объркал.Все пак моя съвет е рестарт на тела,и ако още показва че е инсталирано пробвай да го видиш и премахнеш примерно с link2sd.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Xiaomi user
Цитирай
#3

Пробвах какво ли не. Резултата е все същия. Свалих и по-нова и по- стара версия и не пише дали искам да го замени, а направо пише че приложението е инсталирано, и първо да го деинсталирам. Аз съм сигурен че не е инсталирано. Изтрил съм всички остатъчни файлове.Рестартирах няколко пъти телефона ,но не става.
Цитирай
#4

Направи му reset до заводски настройки...
Цитирай
#5

Чак пък хард ресет за едно приложение няма да правя.
Иначе е ясно,че така ще стане.
Цитирай
#6

@econt сигурно ще ползваш магия...
Цитирай
#7

@person, като не можеш да помогнеш недей да спамиш. Ако трябва и магия ще направя.
Цитирай
#8

Има доста писано за този боклук Freedom.Проблемите са сходни с твоите,потърси темите.
Цитирай
#9

Полезно е от време на време да чистиш телефона.Аз го правя с преинстал на рома,но все тая.Пробвай Лъки пачера,но и той омазва системата.Пък като дойде време за ресет(или нов ром) си ползвай пак тая шитня като искаш Smile.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

SD Maid уж почиства за останки от програми и папки и прочие.Аз съм си купил и про версията,не помня за какво ми беше,но върши работа.Сега не го ползвам,защото се наиграх и не мажа толкова андроидчето.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Xiaomi user
Цитирай
#10

Успях да изчистя инсталацията с SD Maid.
Но, инсталирах последната версия и спря да работи Гъгъл плей. След което напълно го разкарах.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)