Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi 6] - Аксесоари
#26

Извит е естествено, в citytel-a има стъкла на по 12лв. хващат целия дисплей и седят добре,поставят ги безплатно ако са купени от там, на които не му се чака от китай е добър вариант.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-02-24, 18:30:31)valentin1985 написа:  Да ви предупредя, не си купувайте стъкло за апарата от Технополис, голeми боклуци са. Явно ги взимат за без пари и ги продават за по 15 лева.

[Изображение: 2wfkzr7.jpg][Изображение: 10fc1o3.jpg]

Решение на проблема 

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#28

Значи слагаш зехтин на стъклото и после пъхаш телефона в джоба. Според теб кво ще стане с тоя зехтин? То по принцип и с плюнка ще стане.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#29

(2018-03-03, 20:01:57)nehranimaiko написа:  Значи слагаш зехтин на стъклото и после пъхаш телефона в джоба. Според теб кво ще стане с тоя зехтин? То по принцип и с плюнка ще стане.

Ето това става с зехтин ти може и да пробваш с слюнка и да покажеш какъв е резултата ???. Беше като на колегата снимката е малко некачествена но не остана следи от зехтин


Прикачени файлове Миниатюри
       

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#30

Здравейте! За сега си поръчах ето тези двете:
OTG адаптера ,още ни ми е пристигнал.[Изображение: 66c44377998ab62f7ff78d3602790817.jpg][Изображение: 3ccdbc0f87b6b7e1d3a966a6615b362a.jpg]
Цитирай
#31

Аз бях поръчал тези слушалки, утре трябва да ги взема от пощата, защото ползвах оригиналните на Apple EarPods, намирам ги за много по удобни от типа който са със силикон и изолират звука. Чудя ви се, хората са ви пуснали цифров звук, а вие все още сте зациклили на аналоговият, та имали все още хора които слушат музика докато си зареждат телефона.

(2018-03-08, 14:15:22)predator_v_bg написа:  Здравейте! За сега си поръчах ето тези двете:
OTG адаптера ,още ни ми е пристигнал.


 [Изображение: 66c44377998ab62f7ff78d3602790817.jpg][Изображение: 3ccdbc0f87b6b7e1d3a966a6615b362a.jpg]

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#32

(2018-03-08, 21:55:15)valentin1985 написа:  Аз бях поръчал тези слушалки, утре трябва да ги взема от пощата, защото ползвах оригиналните на Apple EarPods, намирам ги за много по удобни от типа който са със силикон и изолират звука.


Като ги вземеш пиши как е звука.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#33

(2018-03-08, 21:55:15)valentin1985 написа:  .....та имали все още хора които слушат музика докато си зареждат телефона.


Има, има!
В този ред на мисли, някой ползвал ли е тези и ако има впечатления, нека сподели ( Xiaomi Mi Sport Bluetooth earphone )
[Изображение: 8468a10459c689769b47cdd40b8d8ece.jpg]
Цитирай
#34

Поръчал съм ги. Чакам да пристигнат
Цитирай
#35

И аз съм на кантар за тях. Само ми е интересно, след установения проблем с блутуута , като изчезнат мобилните данни и wi-fi, как ще се слуша радио?
Цитирай
#36

Аз ги купих преди половин година и ги продадох бързо. Звукът не ми хареса, нямат никакъв бас и блутута постоянно насича, не знам дали беше от слушалките, но с други нямах такъв проблем.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#37

Аз ползвам тези и съм много доволен https://www.beoplay.com/en/products/beoplayh5


Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#38

(2018-03-08, 22:01:03)Friz написа:  Като ги вземеш пиши как е звука.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Получих слушалките, бих казал че високите и средните честоти са повече от задоволителни. Ниските честоти не се представят особено добре, но с хубав плеър (ползвам този) и допълнителна настройка на еквалайзера на плеъра нещата се случиха. Иначе повечето ми музика е флак, и звука е страхотен. Не мисля че слушалките ще се харесат на хора които слушат музика която има предимно баси. Пуснах си класическа музика, с настроен еквалайзер за класика и надути баси, ами музиката си е доста прилична за такъв клас слушалки, макар да очаквах повече.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#39

Днес ми пристигна скриин протектора от хидрогел.
Ако е това, което си мисля - няма равен.
След като го поставя тези дни, ще пиша отзив и ще дам и линк към алиекспрес.[Изображение: 4c116eedd5957e99a850cae3ea1dd32f.jpg]

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#40

Чакам с интерес, защото моя нилкин се пукна. След това пробвах два от типа, които покриват цялата предна част и ги изхвърлях веднага. Сега чакам пак нилкин не покрива цялата предница, но поне няма мазни петна и мрежи.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#41

Току що го сложих.
НЕ е това, което си мислех.... Sad
Просто е адски качествен скриин протектор (не е закалено стъкло).

VOULAO 3D Soft Protective Film For Xiaomi mi 6 Note 3 Hydrogel Film For xiaomi note 3 mi6 Full Screen Protector Film (Not Glass) http://s.aliexpress.com/QRRFniQ3?fromSns=Copy

Около 2006-2007 поръчвах гел протектор за тогавашният ми HTC HD2.
Поръчах от една американска фирма.
Бяха протектор за екрана и прптектор за гърба и страните.
Леко дебел, спрямо стандартните протектори.
Интересното при него е, че дори и да го надрсакате с ключ, той се самовъзстановяваше.

След близо 1 година експлоатация, нямаше и помен от драскотини по него.
Фирмата я закриха и сега не знам от къде могат да се намерят такива.
Водеше се, че с този материал облепяли перките на хеликоптери (уж).

Но и сегашният не е лош. Бих препоръчал, ако не искате стъклен.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#42

(2018-02-28, 13:14:30)Legend написа:  Извит е естествено, в citytel-a има стъкла на по 12лв. хващат целия дисплей и седят добре,поставят ги безплатно ако са купени от там, на които не му се чака от китай е добър вариант.
Изкара само два дни и почна да се отлепя отгоре на долу и остават много отпечатъци май в България няма протектори за този телефон

Redmi Note 8PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)