Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Наработещ Wifi
#1

Здравейте колеги! Имам нужда от помощта ви да установите какво може да е станало с тела ми. Докато си разцъквах вчера след работа и изведнъж тела ми започна яко да грее, след като натиснах да се свърже с Wifi мрежа. Батерията от 60% се стопи буквално за няколко мин. След няколко рестарта успях да овладея положението с температурата, но щетите бяха наработещ Wifi. Вече не загрява и като включа Wifi пише, че търси мрежи, но дефакто нищо не намира. Всичко друго му работи. Иначе тела съм го гледал като бебе, без грам драскотинка е. Актуализиран е до ноугат. Възможно ли е да е нещо софтуерно или проблема е хардуерен и ще се наложи подмяната на някоя част? Разчитам на компетентната ви помощ и предварително ви благодаря!

Proud owner of Samsung galaxy SII
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако reset не помага и има гаранционно събитие значи е за сервиз.

 
Цитирай
#3

Може да не е по темата, но откакто си ъптдейнат моят S 6 до последния излязъл ъпдейт на нугата имам проблеми с Wi Fi, защото като спра Wi Fi и си остана на 4G веднага всичко зарежда и се чудя дали да го ресетна за да се оправи и не е само в едно приложение да прави тия чалъми.

HTC One V Black > Nokia Lumia 1020 White 32GB  > Samsung Galaxy S6 White Pearl.
Цитирай
#4

@morkoq, ако не си правил reset на телефона, то го направи и опитай пак.

 
Цитирай
#5

@NoMaD, телефончето сега е по-добре след хард ресета. Мен просто ме мързи всеки път да правя хард ресет след ъпдейт и после да се обновява всичко и настройките да оправям и още неща и затова не съм го ресетвал след последният му ъпддейт.

HTC One V Black > Nokia Lumia 1020 White 32GB  > Samsung Galaxy S6 White Pearl.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)