Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за Нокиа 6?
#26

(2018-02-09, 09:23:04)iko05 написа:  Искам да подчертая, че телефонът може да се свръзва и с 5 GHZ мрежи! Никъде в характеристиките му неможах да намеря тази информация. Отделно, че и консултантите в Теленор не знеха.
Зареждам го на 3 дена, като по цял ден е вързан към мобилните данни и поне от 3 до 4 часа сърфиране.

Не, че не си намерил, просто не знаеш стандартите  Lol

WLAN
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac



802.11ac
------------------
The newest generation of Wi-Fi signaling in popular use, 802.11ac utilizes dual band wireless technology, supporting simultaneous connections on both the 2.4 GHz and 5 GHz Wi-Fi bands. 802.11ac offers backward compatibility to 802.11b/g/n and bandwidth rated up to 1300 Mbps on the 5 GHz band plus up to 450 Mbps on 2.4 GHz.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-02-09, 20:03:39)nikiberk89 написа:  Супер,дай оценка след ъпдейта,като батерия,бързина и т.н и ми е най-интересно да видя можеш ли да триеш снимки от google photo на sd картата запаметени,че с моята Нокиа 8 не може,трябва през файлов мениджър да ги трия.

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk

Днес го актуализирах с официалната 8.0 версия. Вече могат да се изтриват снимките. Smile

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#28

(2018-02-15, 17:37:40)mrysna_usta написа:  Днес го актуализирах с официалната 8.0 версия. Вече могат да се изтриват снимките. Smile
При мен на Нокиа 8 имах същия проблем и отворих през браузър google photos, изтрих една снимка и след това си работеше и през телефона.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай
#29

Здравейте,от вчера съм с Нокиа 6.Има ли гланс,че нещо не мога да го намеря?

Moto X Play
Цитирай
#30

(2018-04-11, 19:56:49)rady написа:  Здравейте,от вчера съм с Нокиа 6.Има ли гланс,че нещо не мога да го намеря?

има,но само за нокификации,гланса се показва за около 5 сек,след което пак угасва.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#31

Да споделя и аз. Взех на сестра ми въпросната Нокиа 6. Имах малко съмнения относно апарата и се колебаех, тъй като момчето в Техномаркета ми предлагаше някакъв Самсунг J незнам какъв, но аз си знам че моделите на Самсунг струват само ако са Note или S серия. Както и да е... Взех Нокиата и ми направи впечатление, че работи доста гладко въпреки ниския клас процесор и ниската цена на апарата, Снимките са порядъчни а батерията се държи доста добре. Нокиата получи ъпдейт до Андроид 8, още през февруари. За въпросния ъпдейт, няма какво да кажа, аз особена разлика не видях. Трябва да се знае, че след такива големи ъпдейти, нее задължително, но е желателно ако видим негативна промяна в поведението на телефона, да направим Хард Ресет, още по-добре през Рекавъри. Вече 4 месеца сестрата е пре доволна от апарата. Аз също останах приятно изненадан от апарата.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
[-] 1 потребител изказва благодарност на stankovraca за това мнение:
  • sofr
Цитирай
#32

Аз съм със Нокиа 6 и не съм особено доволна... Всичко беше наред първите 2 седмици след това започна да забива много да не се чува и рака нататък.
Цитирай
#33

Имам го от октомври миналата година и досега нямам проблеми с него. Падна от над 10м височина от кран на кораб на желязо само със силиконов гръб и оцеля само леко се огъна, но нищо друго. Леко си личи в профил. Иначе пробвах да го го огъвам с ръце преди това, но не поддаваше, а доста го напънах. Много съм доволен като цяло...

Samsung Galaxy S2 >> SONY XPERIA Z2 >> NOKIA 6 >> NOKIA 7 plus
[-] 1 потребител изказва благодарност на mutko_ww3 за това мнение:
  • anatol06
Цитирай
#34

някой да знае как да разкарам опцията за бърз отговор с смс при входящо обаждане, защото при две неволни натискания пи дисплея докато го извадиш и смс-а е излетял
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)