Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Апарата не е много популярен заради твърде вискоата си цена. Но тия дни Технополис пуснаха зверска промоция с цена 599лв. И става примамлива оферта за горния среден клас. Купи го. Чаках за син, но така и не го дочаках -взех черен. Дизайна е 12 от 10 точки. Поне според мен. Изкючително удобно седи в ръката. Стъклата и отпред и отзад са с олеофоб. покритие и допира е уикален. Някак леко мазен и прилепващ. Определено не е хлъзгав като Галакситата или металните корпуси. Камерата е супер. На тъмнно снимка в RAW и автоматично подобрение прес Снимки на Гугъл правят нещата почти перфектни. Като всяко ХТЦ Сенса е пъргав и не лага. В 3D игрите се справя супер без видими забавяния. Батерията не е за възхищение, но си изкарва деня при активно ползване и вкл. всякакви синхронизации и прочее.
 Ако имате конкретни въпроси - питайте.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте! Закупих телефона и имам няколко въпроса:
1. Мога ли да подкарам по някакъв начин при гледане на видео втория говорител да засвири?
2. Как да премахна събуждането с двойното почукване по екрана?
3. Как да инсталирам програми извън магазина ( като, че ли има някаква скрита допълнителна настройка извън общо известните ) ?

Предварително благодаря на отзовалите се за помощта!
Цитирай
#3

Здрасти. Честита придобивка!
1. U Play няма втори говорител
2. Настройки - Дисплей, жестове & бутони - Жестове на Motion Launch
3. Настройки - Сигурност - Неизвестни източници
Цитирай
#4

Благодаря!
2. Настройки - Дисплей, жестове & бутони - Жестове на Motion Launch - днес след по-дълга игра с менюто го открих и деактивирах успешно ( преди да прочета коментара ).
3. Настройки - Сигурност - Неизвестни източници - това го бях направил плюс рестарт и пак не иска да инсталира apk файлове създадени от платена програма !???!
1. U Play няма втори говорител - явно стереото е само за слушалките, иначе на мострата няма ни видео, ни музика за да придобие човек представа какво точно купува.
Някакви съвети за по-дълга работа на батерията, Андроид 6.0 как се представя на този модел?
Имам усещането, че след KitKat 4.4 Андроид-а стана по-лаком откъм захранване.
Цитирай
#5

Здравейте,

Колебая се между U 11 life и U play.
Хардуерните разлики ги виждам, но към момента цената на U11 life е около 600-700 лв а другия почти наполовина, около 380 лв. при "румънците"
Вие как ще ме посъветвате? Не ми се вижда логично да давам едни 300 лв. само за малко по-добра камера, IP67, и малко по-добър чипсет.
U play ще получи ли ъпгрейд до Android 7 или Android 8?

Благодаря!

Според някои източници в нета, U play ще получи Android 8.0, но май не е потвърдено официално от HTC. А, ако сега си закупя апарата той с Android 6.0 ли ще върви или през OTA може да се ъпгрейдне до Android 7.0?
Цитирай
#6

Някой с малко информация по темата?Smile
Мисля да взимам телефона тези дни и може нещата за които питам да са решаващи...
Цитирай
#7

Здравей,
Все още не съм имал удоволствието да изпробвам U11 Life, но имах 2 броя U Play и мога да споделя следното:
HTC U Play е много добър телефон, но ако го купиш за около 400 лв.(вече на много места се намира за тази цена) Wink
Всичко му е на средно ниво, но батерията му е малко слабичка и при нормално използване ще трябва да го зареждаш поне веднъж на ден Undecided
И със сигурност няма да получи официален ъпдейт на андроида Sad

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай
#8

Добре де, с Marshmallow ли ще си остане? В смисъл няма ли поне Android 7 да получи?
Батерията не е проблем, нито по-слабия чипсет спрямо U 11 Life. Ще е подарък за жена, така че и откъм дизайн е добре, особено синия цвят. Просто не виждам защо да давам едни 300-400 лв отгоре ( не, че няма да ги дама ама...защо?) за U 11 Life, само заради малко по-добра камера, RAM и чипсета...

А камерата казват, че била доста добра. Така като гледам разни ревюта не ми изглежда зле наистина. Имаме LG G4 и Nexus 5X вкъщи, и те правят нелоши снимки, ако съпоставя камерата на U Play с тях по-зле ли ще е, и ако да - колко по-зле?
Цитирай
#9

Малко късно ти отговарям,но предвид чипсета във U Play,то най-вероятно да си остане на 6.0,което е срамота.Малко вероятно е да получи 7.0 въобще.Не е лошо да се ориентираш към друг бюджетен телефон.Колкото до камерата-тя няма нищо общо с тези във G4 и 5X,не очаквай абсолютно никакви чудеса.Като съвет-погледни Moto X4.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

Поръчан е вече - 360 лв. Чакам го да дойде за 8-ми март за подарък...
Много ми е интересно да видя разликата в снимките между Nexus-a и U play.
При всички положения човкът, при който отива телефонът, ще е доволен тъй като ще мине от LG K10 (не 2017) към U play.
Цитирай
#11

Някой да знае в Пловдив адекватен сервиз, че го изпуснаха и гърба му е на парченца?
Цитирай
#12

От вчера съм собственик на U Play,и мога да кажа,че това ще ми е последното HTC, а повярвайте ми,бях фен...5-то поредно HTC ми е...нотози е най-зле от всички...
Няма да изброявам проблемите му...само ше споделя най-дразнещия...говорителя му дрънка...един разговор не проведох като хора,чак звъни в ухото...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#13

Имах два броя HTC U Play и не са имали подобни, а и всякакви други забележки - вероятно е някаква дефектна бройка Angry

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай
#14

Здравейте

Да попитам имащите същия модел,имат ли същия проблем,и как са го решили,ако да.
Винаги при входящо повикване,ако вадя телефона си от джоба,екрана е толкова тъмен,че не виждам от кого е повикването няколко секунди...явно докато датчика за светлина докато не я види(светлината),тогава чак екрана грейва и виждам от кого е повикване.
Пробвах с яркост на макс,но на автоматична яркост...и винаги е така.
Някой,идеи?

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#15

Да деактивираш функцията за автоматична яркост?
Цитирай
#16

Може би е вариянт...но до сега на нито един апарат не ми се е налагало да го правя...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#17

Нов проблем, 2 седмици и при зареждане с оригиналното зарядно и кабел ми изписва съобщение,че телефона се зарежда по-бавното отколкото може,ако искам по-бързо да свържа оригиналното зарядно и кабел...Ти да видиш...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#18

Тази мизерия, се получава доста често от някое приложение имай го предвид.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#19

(2018-09-27, 07:48:41)vlaf написа:  Тази мизерия, се получава доста често от някое приложение имай го предвид.

Би ли споделил наблюдения ако имаш от кое/кои по-точно приложения.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#20

Абсурд, няма как да знам.Направи му един рестарт, изчисти кеш, би трябвало да се оправи.Предполагам не го прави постоянно?

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#21

Постоянно го прави...телефона е на 2-3 седмици...ако извадя зарядното и/или кабела 5-6 пъти се оправя...но не винаги...в повечето случаи излиза съобщение,че иска оригинално заряното и кабел...а аз други нямам...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)