Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изчезва интернета(М-тел)
#1

Здравейте колеги,
имам телефона от няколко дни и съм много доволен,като изключим странния проблем ,който се появи.
Вечер като си лягам спирам интернета-4G и WI-FI.Сутрин като пусна 4G не мога да отворя нищо... нито Facebook,GSM Arena..  нищо докато не пусна и спра WIFI или не рестартирам.
Появява се 4G ,но няма download... .

Дори преди малко пак така стана.Не бях ползвал телефона около 2часа Sad
Дори направих и фактори ресет и пак същия проблем... просто 4Г изчезва ;(

Някакви идеи ?

Мерси предварително

Samsung A50
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз също от известно време понякога получавам такъв проблем. Моя телефон е закупен от Теленор, но вътре картата ми е на Виваком. Така че едва ли Теленор, Виваком или Мтел е проблема.
Уж съм в София, гледам пълен обхват, мобилните данни пуснати, предпочитана мрежа е зададено 4г-3г-2г-автиматично. Но реално не 4G ами и 0.4G няма, хахахаха. Рестартирам телефона, рестартирам мобилните данни, нищо и нищо. След време сам се оправя, после сам се разваля, нямам си идея. Телефона е в гаранция и ако ми прави такива проблеми мисля да го нося на сервиза на Теленор от където е купуван. Мислих, че само аз имам такъв проблем, но щом и други хора го имат може това да е някакъв дефект в телефона.
Цитирай
#3

С последните ъпдейти ли сте?
Цитирай
#4

Значи бях с B183 когато имах този проблем.
От 3-4 дни вече съм с новия B191 и нямам проблеми за сега. Знам че има и някакъв още по-нов B195 но още не съм го получил.
Цитирай
#5

Също на МТел имам подобен проблем. При мен на 3G Only не се връзва на някои места и минавам на 4G/3G Auto. Ако спре пък на 4G, ръчно на 3G Only минавам.
Леко играчка е и само с МТел я прави тая гавра, не знам защо, но е факт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)