Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос, S8+ има ли някаква Tap to Wake/Lock функция ?
#1

Последните ми няколко телефона са все LG флагшип модели и съм свикнал с отключване и заключване чрез двойно кликане на екрана (или статус бар-а). 

Въпроса ми S8+ има ли нещо такова като функция ?

Мерси.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не, няма. Не и както е при LG. Алтернативата е ако си активираш Always on display, може да отключваш с двойно чукване върху някое от кръгчетата на нотификациите.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#3

Язък. Нищо, значи евентуално ще ползвам сензора за отпечатък. Мерси.
Цитирай
#4

Кръгчето за нотификации не винаги го има, а и да го има то ще те вкара в приложнието, за което е нотификацията.

Натискаш и задържаш леко виртуалният хом бутон, дори когато е скрит и телефона се отключва. Това е даже по-удобно от 2-ното чукане.
Има много уиджети за заключване в маркета. Въпроса е да не ползваш пръстовият скенер, щото тогава прави проблем при отключването.
Аз не го ползвам щото ми е неудобен. И затова горният начин ми върши идеална работа
Цитирай
#5

Май 3D Touch-а при хоум бутона + ирис скенер ще е най-близко до това което се опитвам да постигна (идеята ми е да избегна ПИН, пароли и т.н. какъвто и да е инпут с клавиатура)
Цитирай
#6

Двойно чукване върху хоум бутона, който се показва винаги при Always On Display върши тази работа. Не е нужно да има нотификации
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)