Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси около опциите на Huawei Nova
#1

1. Как свързвате телефона си с компютъра (Xp и Win 7) - само го изписва като устройство, но не се отваря. Приложение ли трябва да му кача и за него?
2. Как да спра ауто ъпдейтите ( и да ги спирам ли)?
3. Някакви тънкости около пестенето на батерията? кара ми макс 1 ден (при нон стоп браузване), при спартанско пестене - макс 48часа.
4. Бях чел преди време триковe за P8 , но си спомням само този с бързата камера (два пъти минуса), при черен екран. Имаше хитър начин за скриване на папки, но предполагам че друг потребител на марката може да го знае - идеи? Искам да съм спокоен когато някой ми поиска да разгледа телефона ми.
5. Мога ли да кача по-удобна клавиатура (на старото ЛГ с 4,7" ми беше по-удобно, и то с горен ред от числа!). Сега съм с Classic Huawei swype, най ме дразни това предвиждане на какво пишеш иредовно цъквам някоя измислена дума вместо стрелката "изпрати"... опитах се да го махна от настройките, но не се получи, искам да си имам ред с цифри. В Wide режим също не се цепи като хората.
6. как се спират входящите позвънявани, така че все едно нямаш обхват или батерия. Опционално - да пропуска само някои номера!

7. Как мога да си направя групи с указателя. мисля си за приложение за организация, логове, т,е, кога ти е звъняно, понеже фабричния пази до 30дни,.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
Аксесоари
#2

По точка 3.
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#3

Колега по топка 4 от началния екран с два пръста дърпаш настрани към ъглите на телефона (както при зуумване на снимка) и там можеш да криеш неща.

По топка 5 на мен най-удобна винаги ми е била gboard от google. Настройвам си я по мой вкус и така.

По точка 6 може би от настройките на do not disturb може да има някакви опции но ще те излъжа, не съм много запознат.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)