Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено стъкло на OnePlus 3. Къде да го сменя ?
#1

Изпуснат телефон. Малки пукнатини по цялото стъкло.

Моля за съвет къде да сменя и горе долу колко ще струва.
От Пловдив съм, но мога и до София да отскоча.

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-09-04, 20:30:38)georgekodinov написа:  Изпуснат телефон. Малки пукнатини по цялото стъкло. 
Моля за съвет къде да сменя и горе долу колко ще струва.
От Пловдив съм, но мога и до София да отскоча.
Няма нужда и до София да отскачаш. Просто си го поръчай оттук - цък

 
Цитирай
#3

Аз предпочитам някой по-сръчен от мен да го смени. Че има нагряване с пистолет и т.н.

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

@georgekodinov, поръчваш го оттам, тук в някой сервиз ще го оставиш за смяна.

 
Цитирай
#5

(2017-09-05, 06:00:57)georgekodinov написа:  Аз предпочитам някой по-сръчен от мен да го смени. Че има нагряване с пистолет и т.н.

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Питай @Be6i4 от форума той се занимава с това.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай
#6

Здравейте, за да не пускам нова тема, с що-годе подобна насоченост, ще пиша тук. Някой може ли да ми препоръча откъде да си взема ново тяло за телефона (housing). Става въпрос за 3T? Надежден търговец, ниска цена за доставка и подобни. В руския aliexpress гледах, но е без лого и стъкло за камерата.
Цитирай
#7

(2017-11-15, 10:10:46)rodi1i написа:   Някой може ли да ми препоръча откъде да си взема ново тяло за телефона (housing) 
Може да си го поръчаш оттук: цък

 
Цитирай
#8

@NoMaD - благодаря! Поръчано е.
Цитирай
#9

Здравейте, счупих си стъклото и може би и дисплеят. Сега, преди да го изпратя към сервиза, искам да си прехвърля информацията от телефона на компютъра. Има ли как да се свърже с кабел и да се прехвърли всичко, без да се отключва, както и без да се използва дисплеят, за да се избере режим "Прехвърляне на данни"?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)