Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Месенджър
#1

Здравейте искъм да попитам защо като отключа телефона и отвора месенджъра ми изписва "connected" защо не съм кънекмът постоянно и как мога да го оправя????
Цитирай
Аксесоари
#2

Какво искаш да оправяш след като ти пише, че си connected?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#3

Когато има интернет си connected, когато няма - не си.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#4

Разбрах за какво питаш. И аз съм забелязъл това. Не се притеснявай получават се съобщения когато е затворено приложението. Но едва ли някой знае защо като го пусне ти показва че се свързва в момента и прави впечатление все едно не е работило докато е затворено.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

'g'SM-G955F
Цитирай
#5

(2017-09-05, 08:46:10)vankogotinoto написа:  Разбрах за какво питаш. И аз съм забелязъл това. Не се притеснявай получават се съобщения когато е затворено приложението. Но едва ли някой знае защо като го пусне ти показва че се свързва в момента и прави впечатление все едно не е работило докато е затворено.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Точно това имах предвид  и не се получавст съобщенията няколко пъти влизам да проверявам и са ми писали и не ми идва като съобщение на екрана а си седи в месинджър.. до сега съм имал ноут 3 и 4 и нямаше такова нещо там??
Цитирай
#6

Ами това вече не знам. Зависи от настройките. Аз получавам. Ако не си приятел с някой единствено тогава не ме уведомява.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

'g'SM-G955F
Цитирай
#7

Виж да не са ти спрени уведомленията за месенджъра или фейса

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2017-09-05, 17:42:03)PlamenK написа:  Точно това имах предвид  и не се получавст съобщенията няколко пъти влизам да проверявам и са ми писали и не ми идва като съобщение на екрана а си седи в месинджър.. до сега съм имал ноут 3 и 4 и нямаше такова нещо там??

Като числа до иноната на дисплея ли искаш да ги виждаш? Както е на картинката по-долу? Аз например съм спряла всякакво уведомляване, писукане и други дискотеки, но броя на новите събитоя по приложенията си се обновяват. Просто е тихо.

[Изображение: 18494120.png]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#9

Телефона "приспива" приложението и го слага на заден фон, за това то се разкача от интернета, защото един вид излиза, че то спира да се обновява. Ако се разровиш из батерията, или функцията, която приспива неактивните приложения за да пести батерия, ще намериш от къде да спреш това приспиване.

И аз мисля обаче, че винаги пристигат съобщенията. Сега тествах ама май не му дадох достатъчно време да се приспи, ще опитам да тествам с по-голям прозорец и ще кажа.
Цитирай
#10

(2017-09-06, 11:25:13)PharahFFS написа:  Телефона "приспива" приложението и го слага на заден фон, за това то се разкача от интернета, защото един вид излиза, че то спира да се обновява. Ако се разровиш из батерията, или функцията, която приспива неактивните приложения за да пести батерия, ще намериш от къде да спреш това приспиване.

И аз мисля обаче, че винаги пристигат съобщенията. Сега тествах ама май не му дадох достатъчно време да се приспи, ще опитам да тествам с по-голям прозорец и ще кажа.

Еми и при мен става нещо такова един вид трябва да отвора месенджъра да ми изпише "connected" за да си получа съобщенията ..........
Цитирай
#11

(2017-09-06, 15:29:06)PlamenK написа:  Еми и при мен става нещо такова един вид трябва да отвора месенджъра да ми изпише "connected" за да си получа съобщенията ..........

Аз имах подобен проблем, не получавах съобщения, докато не си отворя Messenger-a и не се connect - не устройството. При мен беше заради това, че беше включен режим пестене на енергия, в настройките на който има ,,Background network usage'' , което беше на Off и един вид при заключен телефон нямаше интернет връзка. Когато го направих на On се оправиха нещата. Не знам дали и при теб е от това, но реших да пиша.
Цитирай
#12

Не е от това, аз нямам пестене на батерия и пак няма интернет за месинджъра.
Цитирай
#13

На айфона го имах тоя проблем ама си ги получавах но всеки път чаках да се кънектне когато влизам в самото приложение. Там проблема се изявяваше повече при пращането 3-4 сек чаках да се свърже и тогава пращаше. По едно време си мислех че ми е от рутера и щях да го сменям именно заради това. На мобилни данни не го правеше. Сега с тоя телефон го нямам тоя проблем ама е наистина много гадно.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#14

И аз го забелязвам момента с connecting, когато отварям месинджъра, но пък винаги си получавам съобщенията навреме. Без забавяне.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)