Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi представи Mi A1 в Индия (05.09.2017)

Някъде виждали ли сте по-добра цена, че нещо много се чудя:

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi-a1-5...-9991.html

Nokia 3310 -> Nokia 7210 -> Nokia 6233 -> SGS i9000 -> Moto G -> Mi A1
Цитирай
Аксесоари

Виж и в Алито https://www.aliexpress.com/w/wholesale-X...eedQuery=n
Цитирай

@KpaTyH, те*март го предлагат за малко над 470 пари до края на деня. Естествено това са поне 100 лв повече отколкото ако го купиш отвън, но пък в сравнение с бг търговците си е далавера.
Цитирай

Ако някой има желание за този модел може да погледне ТУК.

Mod. Edit: Мoля без реклами
Цитирай

Някой пускал ли му е радиото така :

Follow below steps to Play FM Radio in Mi A1 Mobile:

Open phone dialer and type *#*#6484#*#*
Now a hardware test mode opens on your device.
Now scroll an go to bottom, here an option name appears FMRadio
Just tap on FMRadio option.
System asks for insert earphone.
Just plugin Earphone and enjoy FM Radio on your Mi A1 mobile
Цитирай

Става по този начин, но не може да се регулира силата на звука и се слуша само през слушалките - не може да се ползва високоговорителя.
Цитирай

Xiaomi търси  Tester for Stock Oreo 8.0 Beta Program скоро ще има голям ъпдейт към Oreo 8.0 ТУК  Visslar

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

Десети ден съм вече с апаратчето и съм приятно изненадан от... всичко.Не съм се прибирал от работа под 30%, а го мачкам от разговори и е с постоянно включени блутуут, 4г, гпс и 2 сим карти. Много е пъргав, а приложенията стоят в РАМ-та буквално вечно. Не съм имал ЛСД дисплей, който показва такова красиво черно. Изработката е невероятна. Засега толкоз, чакам си гръбчетата и закаления протектор, че но-хлъзгав и крехък телефон не мисля, че съм имал Big Grin
Цитирай

Нова, по-ниска цена за модела в Индия. Предполагам скоро и при търговците ще има промяна надолу. $217.
 
.jpg DQrN3vLV4AAPIvp.jpg Размер: 82.06 KB  Сваляния: 31

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Ако визираш нашите търгаши - забрави да има намаления при тях. Даже и да има, ще са символични.

 
Цитирай

За момента най-изгодно в България е при "оранжевия'' , но с договор. Излиза на много прилична цена. Само чакам тия от Xiaomi да пуснат kernel sourc-a ,че в момента е мъка. И веднага го взимам.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

Добър вечер,
Заслужава ли си в крайна сметка XIAOMI MI A1 парите и от какво страда освен звука със слушалки?

LG G4
Цитирай

(2017-12-18, 20:09:16)xristakis написа:  Добър вечер,
Заслужава ли си в крайна сметка XIAOMI MI A1 парите и от какво страда освен звука със слушалки?

Заслужава си всяка стотинка ;Wink Аз проблеми със звука, до сега не съм имал или не съм ги чул.

ПС: Модераторите, защо не направят отделен раздел за Mi A1. Доста купуван и обсъждан телефон е.
Цитирай

Защото има една обща тема. Няма инструкции, няма брой ползватели ...
Цитирай

@jechkata  - Много много не е от най-обсъжданите модели на Xiaomi, а телефончето е наистина добро. По други форуми темата за телефона е със 450+ страници. Явно хората не са запознати с качествата му.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

Здравейте,
Има ли начин като отвориш Телефона (прилож. за набиране) да се вижда Кол хисторито, а не Любими контакти?
Цитирай

Поне аз не знам да се показва call history - директно! Отваряш си слушалката и после си натискаш call history - то.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

(2017-12-19, 12:36:53)niun01 написа:  ...По други форуми темата за телефона е със 450+ страници. Явно хората не са запознати с качествата му.
По кои точно форуми, пусни линк - да се просветят и останалите.

 
Цитирай

(2017-12-18, 20:09:16)xristakis написа:  Добър вечер,
Заслужава ли си в крайна сметка XIAOMI MI A1 парите и от какво страда освен звука със слушалки?

Зависи какво имаш предвид. Звукът е силен и чист, не съм имал телефон с толкова силен звук. Слайдера над 30% ми е некомфортно силен. Но на най-ниските нива и при по-тихи песни се чува статичният шум. Досадно е, но не е болка за умиране. Вероятно няма да го оправят, защото не могат/не искат. 
tl;dr: да, заслужава си.
Цитирай

@NoMaD Ето виж сам Цък няма да те лъжа я  Cool! Факт хората се интересуват доста.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

И аз чакам една бройка 4/64 , но ще дойде след нова година

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай

http://www.mobilebulgaria.com/news/41960...aomi-mi-a1

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

^^Все още никой не го е доказал с правилната измервателна техника. И все пак ми е интересно какво значение колко по-бързо може да се зареди тази и без това малка батерия?
Цитирай

Техмарт предлагат червената версия, ако някой иска малко по-шукаритетен цвят и не се е решил още на покупка.

П.с. не ми дава да редактирам предишното мнение.
Цитирай

Някой може ли да сподели видео клип направен на шумно място
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)