Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за антивирусна програма
#1

Колеги използвате ли антивирусна програма и ако да коя?Ще съм благодарен , ако няко ми препоръча някоя.Също искам да попитам , докато има на телефона антивирусна програма много ли се точи батерията?

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
Аксесоари
#2

Не препоръчвам никакви антивирусни или оптимизиращи приложения. Те просто не ти трябват.

 
Цитирай
#3

Аз никога не съм ползвал , и да точи и батерия и там
А телефонът си Има защита и според мен е абсолютно излишно слагането на допълнителен софтуер

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#4

Потвърждавам, и аз не ползвам. Напълно съм съгласен с предните два поста.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Не че не го казахте, ама....
"антивирусните" най-много да ти свършат повече мизерия, отколкото да ти помогнат. Ти си си най-добрата антивирусна, като внимаваш какво и от къде инсталираш.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#6

Имаше  преди година някъде една мега популярна антивирусна. Пази телефона, оптимизира го, прави го светкавичен, пести батерия като за след апокалипсис. Сумати изтегляния имаше това приложение и рейтинг 4.5+

Накрая го разглобиха хората и се оказа, че цялото приложение представлява един голям червен бутон, който като го натиснеш, става зелен ... НИЩО ДРУГО. Не ти трябва антивирусна, ъпдейтвай си приложенията и телефона, недей много да пиратстваш (че си затрих един път цялото инфо с някаква пиратска игра - троянец) и няма да имаш проблеми.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)