Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Екран и месенжер
#1
Big Grin 

Здравейте.

Искам да попитам екрана се драска много лесно а горила глас 5 коет е тръдно за драскане телефона ми седи само в джоба и се надраскал от вътре или се пука екрана сам нз как става забелязва се на мръсен екран не на чист смених един апарат заради това и сега вторя на същото място при вас така ли е и другя проблем е когато се обадя с видео калл в месенджера не ми се пуска камерата трябвва да го набера на ново дайте някви съвети да връщам ли апарата пак ли нз и аз кво да правя вече старото хтц м7 не ми беше така  но тоя направо ме измъчи :Д :Д
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз имам една съвсем малка драскотинка на екрана, а го пазя много. Между другото чета за много такива случаи с Gorilla Glass 5, не само за U11 - уж да е по-трудно драскащо се от предните, а то не е съвсем така. Wink Но да смениш апарата за една драскотина... недей!
А относно "месенджера" - това си е негов проблем не на U11.
Цитирай
#3

Аз писах и на супорта на хтц и ми дадоха ебаси тъпа отговор е това е което написаха:Здравейте! Извиняваме се за закъснението. По повод въпроса ви - доста е нехарактерно това, което описвате. Екраните са защитени от надраскване, но все пак трябва да внимавате и да не ги поставяте в неблагоприятна обстановка. В случай на последващ проблем, моля да се свържете с нашия официален сервиз, Булграм на:
тел. 0882 10 00 03 и 02 44 52230
email: office@bulgram.net
адрес: София 1303
ул. Чипровци № 7
Цитирай
#4

Не разбирам какво му е тъпото на отговора. То няма и какво толкова да ти се отговаря. Даже бих казал са доста изчерпателни Smile
Цитирай
#5

проблема е че екрана продължава да се драска и няма скрин протектори за него къде ли не не търсих а ако поръчам ще чакам 1 месец от алиекспрес и за това писах на хтц на едно и също място и сега още драскотини се появиха и накрая за кво съм дал 1500лв да ми се дере екрана в джоба койото няма нищо освен телефона да кажа че не го пазя ок съгласен съм ама го пазя и не евтино нещо
Цитирай
#6

На много места вече предлагат стъклени протектори за този модел, така че потърси повечко и ще си решиш "проблема" Tongue

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай
#7

от софия съм ако ми кажеш къде ще съм ти много благодарен че търсих даже и универсални нямат да взема времено в люлин търсих в центъра в света тройца и няма,
Цитирай
#8

Онлайн не потърси ли ?
Цитирай
#9

Нямам представа къде, какво има.Просто потърсих набързо.Ето един пример.Гледам, че си имат и магазини и предполагам, че могат и да го поставят, ако е нужно.

Протектор
Цитирай
#10

ибей има всичко по максимум 5 долара. Аз за десетката от там си взимам аксесоари

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#11

Да,екрана се драска много лесно.Пазя го много и има две малки черни и се виждат като мръсно,само на изгасен екран.Като ги тръкна с пръста изчезват и след малко пак се появяват.
Пълен боклук е тоя горила глас 5.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Цитирай
#12

Цаката е като се вземе телефона и веднага някъв протектор на мен ми го смениха и пак се надра на същите места ама кво се направи не ми се чака пак месец за да си взема апарата и кофти то е че в бг още няма протектори само на едно място има но кво се направи бъгава бройка и така
Цитирай
#13

(2017-09-11, 08:12:28)justdude написа:  от софия съм ако ми кажеш къде ще съм ти много благодарен че търсих даже и универсални нямат да взема времено в люлин търсих в центъра в света тройца и няма,
На Али има: цък

 
Цитирай
#14

Аз до сега нямам нито 1 драскотина. Без протектор, без гръб. Е, не слагам го на масата, та да видят всички, че има...

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)