Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Качване на снимки от Huawei P9 на компютър
#1

Здравейте, търся съвет - как да свалям снимки от Huawei P9, посредством USB кабел на компютър (windows 7)? Разпознава устройството, но папките със снимки са празни. Необходима ли е някаква специална програма или driver?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей , цъкаш ли на "Да да се позволи достъп" след като вкараш кабела ...
И след това ти излизат също няколко опции .. "само зареждане" и т.н не мога да ги видя в момента какви бяха останалите .. цъкаш на второто .
Цитирай
#3

Опитай се първо да ги качиш в някой облак......
Цитирай
#4

(2017-09-07, 07:55:53)person написа:  Опитай се първо да ги качиш в някой облак......
Смяташ, че това е решение за този, който не го ползва и тепърва да се занимава с това?

 
Цитирай
#5
Photo 

[attachment=17988 написа:jinjileza pid='1422259' dateline='1504760950'][attachment=17988][attachment=17988][attachment=17988]Здравей , цъкаш ли на "Да да се позволи достъп" след като вкараш кабела ...
И след това ти излизат също няколко опции .. "само зареждане" и т.н не мога да ги видя в момента какви бяха останалите .. цъкаш на второтo
Здравейте отново, направих няколко снимки (които качих на компютъра с bluetooth) Big Grin, за да илюстрирам какво се случва. След свързване с USB кабела излизат опции: само зареждане, снимки и документи. Която и да избера не се получава. Снимките съхранявам приоритетно в паметта на картата. За съжаление останалите,дори и екранните снимки са големи за да ги кача тук. 
На опция документи ми излизат опции:
1. Document
2. Autorun
3. HiSuite
4. HiSuiteDownLoader
На опция снимки - вътрешно съхранение - излиза само една снимка


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#6

Може да има проблем с драйвърите. Пробвай с AirDriod - ще ти свърши работа.

 
Цитирай
#7

Тук е описан подобен проблем, може да пробвате :Линк!

Не е на български, но и да не знаете английски, Google translate ще свърши работа.

Аз лично мразя кабели да свързвам и т.н. Ако ми трябва нещо, качвам го в Google Drive после го свалям на пц-то и трия от Google drive. По-малко време ми отнема от свързването с кабела :-)))

Huawei P9
Цитирай
#8

Благодаря, бихте ли ми препоръчали коректен сайт, от който да сваля програмата? Собственици на P9, моля да споделете по какъв начин си качвате снимките на PC от телефона с USB кабел.
Цитирай
#9

(2017-09-07, 12:53:40)Anhelita написа:  Благодаря, бихте ли ми препоръчали коректен сайт, от който да сваля програмата? Собственици на P9, моля да споделете по какъв начин си качвате снимките на PC от телефона с USB кабел.
Ползвам програмата на Huawei HiSuite. Тя инсталира всички необходими драйвери и т. н. за телефона.
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#10

От инженерното меню в настройките, цъкни USB отстранване на грешки да е включено. Тогава ще трябва да стане.
Цитирай
#11

Toва 100% ти е проблем с драйверите. Както те посъветваха по-горе инсталирай си HiSuite и не би трябвало да имаш каквито и да е проблеми.
Цитирай
#12

Благодаря на всички за отговорите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)