Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 10/Mate 10pro

Ползвам Хуауей от 2013, и някой да ми каже че интерфейса е същия!? ???
Хахахаха....
Новия интерфейс, ме накара, за първи път от години, да спра да ползвам Нова Ланчър, който имам купен!
Аксесоари

Интерфейса на Huawei може да се промени из основи без root. Няма икона или цвят, които да не можеш да промениш без root. Аз също не съм ползвал друг лаунчер за 9 месеца докато бях с Mate 9.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

С такова впечатление оставам. И аз ползвам от 2012 huawei - първо 8850 визион след това у625, таблет медиапад вече го ползвам повече от 2 години и сега мейта. Уиджетите на нокиа 5800 ми бяха по-функционални... Или аз не мога да открия каквото ми трябва...Не мисля, че да смениш картинките на иконите е достатъчно.

Pixel 7 Pro Hazel 

Не знам но на мен ми хареса, интерфейса, а съм човек който е ползвал 6 месеца HTC 10 със стоков андройд и ми харесва повече от стоковия андройд можеш да правиш много неща на него и да си го променяш както пожелаеш

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Нзм, може би защото от андроид телефоните все съм имал хуавей(за кратко 1 htc disare) Телефончето е повече от добро. Доста е удобно за работа с една ръка,особено със силиконовия кейс.

Pixel 7 Pro Hazel 

Как са при тебе слушалките защото при мен са трагедия и ползвам старите слушалки от HTC 10 с преходника от type c в 3.5мм тапите на Huawei са тотал щета нито звук нито са удобни същата излагация като при ishit..

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Звука им е обемен, но до там. Не са много силни-нито удобни.Баса го бива Smile

Pixel 7 Pro Hazel 

Направо се родих с този телефон 9 часа сот по 3 дни не го зареждам направо рай с Htc 10ката таван 5 часа сот съм правил на ден по 2 или 3 пъти съм го зареждал а сега направо ми е рай зареда го и забравям че съм го зареждал, а не го оставям на мира

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Колеги, не успявам да открия къде е Smart Lock функцията за андроид ( отключване по място, с глас, с лице и т.н) на Mate 10. Да не би Huawei да са го премахнали от техния софтуер?

Screen lock and passwords - smart unlock ? Поне при моят P10 е там ама ми дава опцията само с блютут .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Това го видях, но другите възможности за отключване ги няма. Вкъщи на другите три телефона - Nexus, Motorola и Oneplus си ги има всичките и се ползват по-голямата част от тях.

Изглежда Хуауей за я резнали тази функция, сега се сещам че я имаше в Нексус 6Р.

https://www.xda-developers.com/smart-loc...ices-emui/

Явно единствено може да сработи ако имаш наблизко някакво блутут устройство, но не и просто ако ти е в джоба или си си вкъщи.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB

Честит раздел и да си го държите подреден Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)