Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG G6
#26

Може би защото моят е H870DS - не е правен за Европа, затова дори за зарядното ми трябва адаптер (както и за Андроид 8 ще почакам). Произведен е в Корея (не знам за другите варианти как е).
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз си поръчах гръбчета и стъклен протектор от ибей, ама докато дойдат ползвам това калъфче, ползвах го и за стария телефон, докато чаках пак от ибей, добре че не съм го изхвърлил. Smile[Изображение: a22418ec944491006d010af59691d6b2.jpg]
Цитирай
#28

Епа много ясно. На мен даже ми писна от калъфи и гръбчета - не можеш никога да се радваш на дизайна и материалите. Само протектор за дисплея е нещото, което не пречи, но пък и коя версия Горила Глас трябва да излезе, че да издържи на съвсем всекидневна употреба?
Цитирай
#29

В интерес на истината на мен ми харесва в момента, защото е защитен в калъфа, а като го ползвам се радвам на дизайна на 100%. Като дойде гръбчето ще видим дали ще го слагам. Big Grin Единственият проблем е, ако го изпусна извън калъфа, а като знам стария колко е падал, над 20 пъти.
Цитирай
#30

Точно, така е много удачно, опасността е само при вадене и слагане. Особено ако и калъфчето е по-дебело, та ако го изпуснеш самото него да поеме удара. Аз махнах току-що китайския протектор за дисплей - нещо мазнее под него, като все едно течност, но такава няма. Пък и тези блещукащи неща... Много им здраве на тия два лева. Big Grin
Цитирай
#31

Ами като цяло при държане в ръка има риск от изпускане и може би само това ще ме накара да нося гръбче, иначе не бих сложил.
Цитирай
#32

Това може да понамали пързалянето, отделно от навика, ако го имаш, да го подпирах с малкия пръст отдолу докато говориш.
Цитирай
#33

Аз не ми се иска да скривам стъкления гръб като цяло, че ми харесва. Иначе чакам един прозрачен гръб и ето този, който уж е точно за защита: Shockproof Armor Case
Цитирай
#34

Аз затова ползвам прозрачен силиконов. Ама друго си е гол телефон.
Цитирай
#35

Аз моя го ползвах без протектори. Изпуснах го 1-2 пъти, поочука се леко, ама в крайна сметка по-добре да го ползвам и да го очукам и да сложа кейс после, отколкото от кутията в кейса, и никога да не му се нарадвам..

Lenovo A536
Цитирай
#36

То ако сметнем и колко пари ще дадем за аксесоари за защита и колко струва една застраховка на телефон... Особено някои търговци правят отстъпки при застраховките за клиентите си. Между другото, има протектори, които са само странична лайсна, което е компромисен вариант и съвсем не лош ако телефонът не е със стъклен гръб (което го прави по-уязвим).
Цитирай
#37

То ако е само очукване добре, ама ако пръснеш дисплея става лошо. Уж е с военния стандарт за издръжливост, ама знае ли човек кога ще го цепнеш.
Цитирай
#38

някой ползва ли бьмпер, т.е. само рамка?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#39

Не се препоръчва - влияе на силата на сигнала, на wi-fi също.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)