Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за 2 СИМ карти
#1

Здравейте, сложих втора сим карта на друг оператор, но ми прави впечатление, че скалите за покритието играят едновременно. Според мен не трябва да имат нищо общо една от друга.

LG G3
Цитирай
Аксесоари
#2

Може, ако една клетка е използвана и от двата оператора. В много случаи е така понеже пестят пари по този начин

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#3

(2017-09-08, 07:15:25)mar80 написа:  Здравейте, сложих втора сим карта на друг оператор, но ми прави впечатление, че скалите за покритието играят едновременно. Според мен не трябва да имат нищо общо една от друга.
При мен засега не се забелязва това, но пак ще проверя.

 
Цитирай
#4

Мисля да сменям оператора и искам да тестван другия, но не става така. Трябва да спирам едната карта.

Проблема е в телефона. Само когато единия оператор няма покритие може да разбереш какъв е обхвата на другия. През другото време показват еднакъв обхват. Основната карта ми е на Теленор и не разбирам защо, когато деактивирам другата СИМ (Виваком) ми изписва, че избраната мрежа Теленор не е налична, при условие съм спрял Вивакомската карта. И докато не разстартирам телефона иконката не се маха, а пък мога да провеждам разговори.

LG G3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)