Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възможно ли е да има реплики на G6?
#1

Здравейте! Имам следното питане относно G6. Тъй като съм привърженик на марката и съм минал през Optimus G, G3, G4, и сега съм решил да си взема G6. Та въпроса ми е следния, възможно ли е да има реплики на тази марка защото виждам доста голяма разлика в ценита на този тел. Като започнем от 1300 лв. Техномаркет та стигнем 780лв. в ОЛХ за нов неразпечатан. Другото което ми направи впечетление че на този в ОЛХ кутията е синя а на всички други които съм гледал са черни без значение на цвета на тел. вътре. Моля за мнения. Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз не съм виждал кутии, различни от черни. А телефона като го вземеш в ръце, според мен няма вариант да не разбереш , ако е реплика. Има и една програмка lgphonefrom да си съвсем сигурен Smile

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#3

Тази тема май не беше за тук. Ако е нужно местете я. Да знам за това приложение но с него ще мога да го проверя чак като го платя а тога май ще е късно.
Цитирай
#4

(2017-09-08, 10:29:32)mil_jel написа:  Тази тема май не беше за тук. Ако е нужно местете я. Да знам за това приложение но с него ще мога да го проверя чак като го платя а тога май ще е късно.
Колега много лесно ще провериш без да е нужно да плащаш. Инсталираш lg phone from на друг телефон. Въвеждаш имея който по обясними причини е изписан и на кутията и готово. Аз така постъпих.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#5

За това не се бях сетил за което благодаря.
Цитирай
#6

(2017-09-08, 09:39:08)mil_jel написа:  Здравейте! Имам следното питане относно G6. Тъй като съм привърженик на марката и съм минал през Optimus G, G3, G4, и сега съм решил да си взема G6. Та въпроса ми е следния, възможно ли е да има реплики на тази марка защото виждам доста голяма разлика в ценита на този тел. Като започнем от 1300 лв. Техномаркет та стигнем 780лв. в ОЛХ за нов неразпечатан. Другото което ми направи впечетление че на този в ОЛХ кутията е синя а на всички други които съм гледал са черни без значение на цвета на тел. вътре. Моля за мнения. Благодаря.
В много онлайн магазини ще намерите модела G6 за около 800лв.- нов, неразпечатан. Тези магазини не начисляват ДДС, но при много от тях важи и приказката...." гаранция, Франция".. Вие сам избирате от къде да закупите дадена стока. Запитайте продавача в ОЛХ, към кой магазин е гаранцията на телефона и сам преценете дали да купите от него или от другъде.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#7

(2017-09-08, 10:37:54)mil_jel написа:  За това не се бях сетил за което благодаря.
Един съвет, ако приемеш от мен. При закупуването гледай магазина да не е със собствен сервиз, а да пращат телефоните в Мост или k&k(сръчко) които са оторизирани за ремонт на lg-телефони. Ако трябва звънни в сервиза за справка за да нямаш главоболия след това при евентуална нужда от гаранциинно обслужване. Успех.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)