Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

проблемът .... Not 3-9005...микрофона веднъж работи и ме чуват ,а някой път само шум ..аз ги чувам отлично.. дали е софтуерно или...

нокиа 3310 и още някъде около 200 GSM модела и марки.Alcatel One touch Idol 6030X  и 6037
oukitel k10000-най якия телефон
Цитирай
Аксесоари
#2

първо хард ресет и ако няма ефект ....

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Ако и след формата не се оправи... взимай това букса. Мен миналия петък ми се откъсна парче от моята... и няма оправия нова букса 20 лв смяната е лесна и бърза , все пак телефона остаря нормално е да има износване и дефекти поздрави!!!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#4

Букса за какво...?микрофончето някой път не работи правилно..трябва да е нещо софтуерно или някой опция...?няма как да е букса или микрофон...днес работи безпроблемно....чуват ме... утр може да не ме чуват на моменти-прекъсва(така ми казват).

нокиа 3310 и още някъде около 200 GSM модела и марки.Alcatel One touch Idol 6030X  и 6037
oukitel k10000-най якия телефон
Цитирай
#5

Защото на тая букса лентов кабел така наречен е мсичко микрофон антените всичко , възможно е да е лош сигнала хри обаждане ако си на 4г... знам ли но днес бачка утре не... Най бързо и лесно ако не става с рейнстал и фабрични нова букса...

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)