Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на ноут 4 от чайна
#1

Мисля да си поръчам един Ноут 4 от Алиекспрес. Продавача има опция да го липне от Китай или от Испания. Ако го поръчам от Испания ще отиде ли на митница?

Изпратено от моят HTC One M8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2


(2017-09-08, 20:11:38)aivanov99 написа:  Мисля да си поръчам един Ноут 4 от Алиекспрес.  Продавача има опция да го липне от Китай или от Испания. Ако го поръчам от Испания ще отиде ли на митница?
Ако е от Испания - не. Но провери тази дестинация дали е активна за България.

 
Цитирай
#3

Вътре в Евросъюза има свободно движение на хора и стоки. Така че няма никаква митница. Единствено им пиши дали пращат до България.


Цитирай
#4

Не пращат до България... Имате ли идея до каква стойност на пратката от Китай не отиват на митница?

Изпратено от моят HTC One M8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2017-09-09, 09:20:56)aivanov99 написа:  Не пращат до България... Имате ли идея до каква стойност на пратката от Китай не отиват на митница?
Необлагаемата сума е до 30 лв., а мито за такъв вид стока няма.

 
Цитирай
#6

Демек трябва да го пуснат със стойност около 15 долара.

Изпратено от моят HTC One M8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2017-09-09, 09:45:25)aivanov99 написа:  Демек трябва да го пуснат със стойност около 15 долара. 
По скоро е в евро :


Прикачени файлове
.jpg NdjUU1bm.jpg Размер: 9.05 KB  Сваляния: 164
.jpg 82yNpUFm.png.jpg Размер: 10.04 KB  Сваляния: 115
.jpg qq9g6c3m.jpg Размер: 9.98 KB  Сваляния: 117

 
Цитирай
#8

Много благодаря за информацията. Smile

Изпратено от моят HTC One M8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

@aivanov99, провери на Али при Goldway - той предлага опция с DHL, тогава тук митнически такси няма да има.

 
Цитирай
#10

Между другото -от Франция и Испания до къде пращат въобще. До Германия и България не може.
Цитирай
#11

Със сигурност от Aliexpres-Goldway с опция DHL пристигат без митници и други усложнения.Преди две седмици ми го доставиха в ръце.Пристигна за около десет дни.

Sony Xperia L 4.2.2,Xiaomi Redmi Note 3 (SD)
Цитирай
#12

Global Version Xiaomi Redmi Note 4 3GB 32GB Mobile Phone Snapdragon S625 Octa Core 5.5" FHD MIUI8 13.0MP Note4 Cellphone
http://s.aliexpress.com/vqyEVNJR
(from AliExpress Android)
Цитирай
#13

https://www.olx.bg/ad/xiaomi-redmi-note-...6XvDn.html

Май няма да се занимавам с Али... В олх има добри попадения.

Изпратено от моят HTC One M8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Да, 16ГБ... Не се набутвай! За по 250 кинта от Fantacy ми дойдоха и двата телефона без митница и без плащане за DHL! За 20 дена бяха на вратата у дома.
Цитирай
#15

Аз пък точно 16гб вкарах през англия 220лв всичко
Цитирай
#16

@aivanov99, провери за модела си в тази оферта : https://www.olx.bg/ad/novo-xiaomi-mi-mix...ff0ffb78a9

 
Цитирай
#17

Там няма ноте 4
Цитирай
#18

(2017-09-09, 17:42:14)eksoldier написа:  Да, 16ГБ... Не се набутвай! За по 250 кинта от Fantacy ми дойдоха и двата телефона без митница и без плащане за DHL! За 20 дена бяха на вратата у дома.
Не бях видал че е 16 гб... Благодаря!

Изпратено от моят HTC One M8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

@aivanov99, предлагат се с гаранция и тестов период - не виждам проблем, да направиш поръчката си при него.

 
Цитирай
#20

Намерих от БГ продавач 3/32 версията за 295лв. и се чудя дали има толкова осезаема разлика с 4/64 като най-вече дилемата ми е за РАМ паметта, вградената памет все ще ми стига. Как смятате?
Цитирай
#21

@Eldoraddo, не си посочил за какво ще се използва устройството.

 
Цитирай
#22

Не че нещо, ама за какво може да се използва един телефон? Аз бих си купил версията с 4 рам (колкото повече толкова повече), но не виждам проблем да си върви нормално и с 3
Цитирай
#23

@NoMaD, стандартно ползване- разговори, социални приложения, интернет. Понякога снимане, не играя тежки игри. В момента телефона ми е с 1гб рам и доста го зори дори месинджъра, търся нещо, което ще държи в следващите 2-3 години поне.
Цитирай
#24

@Eldoraddo, за такива задачи ще е достатъчно, даже и ще остава.

 
Цитирай
#25

Днес се сдобих с 4х само че, 32гб 3 рам, от olx ,пича си ги вкарва от Китай, за 310 лв за мен е перфектна цена за това зверче,много яка машинка хубава камера а батерията кърти .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)