Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Неработещ Fast Charge
#1
Question 

Здравейте! 
Вчера сутринта фаст чарджа си работеше без проблем (пояснявам че съм с оригинален Fast Charge адаптер и кабел на Baseus, който поддържа фаст чарджинг и с него зареждах без проблем до сега)
Същия ден следобед си занесох телефона на сервиз за смяна на стъклото на камерата (няма следи от отваряне на телефона понеже сменяха само стъклото а не цялата камера)
На вечерта включвам телефона да се зарежда и изписва, че са му нужни 6 часа за пълен заряд до 100 %
Сменях адаптери,кабели-все на камък, показва едно и също.
Ходих и в 3 магазина за GSM аксесоари, исках различни адаптери и кабели и пак показва същото-бавно зареждане (USB Charging)
Въпроса ми е дали някой има идея какво да правя в ситуацията,защото ми казаха че ако трябва да се сменя порта или батерията, телефонът трябва да се отваря.  Huh Huh
Благодаря предварително на отзовалите се  Angel Angel
Цитирай
Аксесоари
#2

Ъп...някойй??
Цитирай
#3

На мен на всички Самсунг телефони, които са поддържали бързо зареждане, от време на време се е появявало същото - вкарваш кабела и пише, че ще му отнеме половин година да се зареди. Ама при махане и слагане на кабела отново се оправяше и почваше да се зарежда бързо.
Виж в настройките дали изобщо си включил бързото зареждане (не помня всъщност махнаха ли я тая настройка), че не знаеш в сервиза кой къде е пипал.
Ако и това не стане пробвай с хард ресет.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#4

(2017-09-11, 23:09:02)smiley написа:  На мен на всички Самсунг телефони, които са поддържали бързо зареждане, от време на време се е появявало същото - вкарваш кабела и пише, че ще му отнеме половин година да се зареди. Ама при махане и слагане на кабела отново се оправяше и почваше да се зарежда бързо.
Виж в настройките дали изобщо си включил бързото зареждане (не помня всъщност махнаха ли я тая настройка), че не знаеш в сервиза кой къде е пипал.
Ако и това не стане пробвай с хард ресет.

Махане,слагане и пробване на други кабели и адаптери-тцъ, все същото показва-половин година за зареждане
Пуснато е зареждането ..играх си да го пускам и спирам с надеждата да тръгне-пак не стана.
И хард ресет правих и тва не помогна и се опасявам че е счупено някое пинче на USB порта макар че всеки път като го слагам да се зарежда внимавам...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)