Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата
#1

Имам супер дрознещ проблем и не откривам оправяне. При снимки с камерата на P10 фокусира някакъв предмет и отзад всичко е адски размазано. Връщам настройки по подразбиране и пак е същото. Моля дайте съвет.
Цитирай
Аксесоари
#2

Изключи "режим портрет". По начало идва включен. Третата иконка горе.
Цитирай
#3

@Stanilow, пробвай и с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай
#4

Също може да е от Object tracking. Виж дали е акттивирано.
Цитирай
#5

Как по дяволите да изчистя кеша и тази опция
Цитирай
#6

Приложения/Камера/Съхранение/Изчистване на кеша

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#7

Иконката за изключване е тази оранжевата в ляво на тази снимка. И аз бая зор видях да го разкарам.[Изображение: huawei-p10-portrait-mode-screen-shot.jpg]
Цитирай
#8

Аз съм в тотален шок. Няма никакви режими камерата, форматирах и изтрих данните. Телефонът ама никога не е падал и т.н.  Ето качих снимки за какво става на нъпрос:

1. Снимка в черно бял режим
2. Снимка със селфи камерата.
3. Снимка размазана с предната камера.

Помагайте...

http://raphael.snimka.bg/other/p10.959790
Цитирай
#9

Аз имам проблем май със камерата. Вчера взех п10+ обаче нещо фокуса ми се губи на автоматичен режим. Прилагам снимки да кажете. Едната е правена на автоматичен (която спроед мен е мътна), а другата на про режим и съм дал на AF-S (автоматичен фокус). Също вижте и другите, някак си на кучето половината снимка има фокус, а другата част не.
Вчера като го пуснах ми дойде ъпдейт (B162) - ъпдейтнах и върнах фабрични. Свалих снимките на PC и пак е така - тази която е на автоматичен режим е мътна, а другата на про и AF-S (автофокус) е много по-добро качество.
Не знам за сервиз ли съм или аз си въобразявам, но за мен не е нормално тва. Бокей и портрет са изключени.

----->>>>> https://imgur.com/a/ElL1I <<<<<----

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#10

Ефекта "боке" не ми се струва да си го изключил.

                                                                    
Цитирай
#11

Изключени са. Много добре ги различавам двете неща. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)