Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root помощ
#1

Здравейте! Искам да си root-на Huawei P9 Lite, но ми се струва доста сложно и съм на 90% сигурен, че ще объркам нещо. Темите, които намирам са стари и не съм сигурен дали ще сработят. Моля, ако някой може да обясни подробно или да ме насочи как да се справя, просто искам да използвам една програмка, която изисква root, не ми трябва да сменям версия на Андроид и т.н. Моделът е VNS-L21. Номер на версията: VNS-L21C432B380 . Версия на EMUI: 5.0  Версия на Android: 7.0.  Също пробвах и от друга тема да се регистрирам в сайта на Huawei, но там няма да посоча държава България?? Попаднах и на приложение, наречено KingoRoot, с което ми се струва по-лесно, но може само така да ми се струва, то надеждно ли е?
Цитирай
Аксесоари
#2

@hrist0ff, може да провериш по въпроса си тук - цък Успех!

 
Цитирай
#3

(2017-09-11, 22:57:14)NoMaD написа:  @hrist0ff, може да провериш по въпроса си тук - цък Успех!

нищичко не разбирам :Х
Няма ли някой по-запознат с тези неща? Също да допълня - задължително ли е да имам sd card при root?
Цитирай
#4

е колко му е да смъкнеш приложението и да пробваш.всеки начин на руут има рискове.с кингруут става сравнително лесно
Цитирай
#5

(2017-09-14, 07:21:26)Wild bear написа:  е колко му е  да смъкнеш приложението и да пробваш.всеки начин на руут има рискове.с кингруут става сравнително лесно

Не работи това приложение за P9 Lite.
Цитирай
#6

коя версия пробва?
Цитирай
#7

(2017-09-15, 07:29:07)Wild bear написа:  коя версия пробва?

Не съм пробвал, просто намерих лист с моделите, за които тази програмка работи. P9 Lite го няма вътре, а и по други форуми и коментари в Youtube се говори, че не работи за този модел.
Добре де, има друга тема, в която е описано как да се върнеш към 6.0, нали първо трябва да се руутне? Така ли някой не може да ми каже основните стъпки.. било то и да ги копира внимателно и последователно.
Цитирай
#8

За да се върнеш на андроид 6.0 не ти трябва руут достъп.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Аз също искам да го рутна, питах....но глас в пустиня. Така и никой не каза , работи ли otg след рут...

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#10

(2017-09-17, 16:03:41)niksanvn написа:  Аз също искам да го рутна, питах....но глас в пустиня....
Тук : http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=806696 Инструкциите за root са в спойлера : Инструкции >> Получение root прав

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)