Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Полезни, не толкова известни Функции на телефона
#1

  Предлагам в тази тема да споделяме функции на телефона, който ви се струват полезни интересни или пък ви улесняват по някакъв начин.
   
 

Ще започна аз: Докато пишех ревю на Always on Display в Galaxy Apps и си просих нова функция, се зачетох в описанието на приложението и се оказа, че това което прося всъщност съществува.

Можете да свободно да изберете даден текст или картинка където и да е, и в опциите за споделяне можете да изберете избрания от вас обект да се показва на Always On заключения екран. Това може да се направи и от записан Reminder, има си отделна опция Pin to Always On.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Това което съм открил аз е, че в екрана с приложения в трите точки има опция за подреждане и изчиства всички дупки смисъл празни места и пренарежда приложенията на колкото се може по-малко страници. Гледах на еджа ми, който е с всички инсталирани ъпдейти и там не го открих.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2017-09-12, 12:14:53)Marto.g написа:  Това което съм открил аз е, че в екрана с приложения в трите точки има опция за подреждане и изчиства всички дупки смисъл празни места и пренарежда приложенията на колкото се може по-малко страници. Гледах на еджа ми, който е с всички инсталирани ъпдейти и там не го открих.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

http://www.samsungapps.com/appquery/appD...D=SM-G955F

Това на еджа обновено ли ти е?
Цитирай
#4

Не. Ама не ми трябва аз почти не го ползвам.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Показване  на notification bar- a като плъзнете в която и да е част на началният екран,в посока от горе на долу.
Активира се от 
Настройки/Дисплей/начален екран/ 5-ата поред опция.

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)