Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[МI 6] -проблем с камерата
#1

Днес реших да снимам и изненада,камерата прави снимка и се появява надпис ''Грешка на камерата,няма връзка с камерата,затворете приложението'',а до вчера снимаше без проблем.Имате ли някаква идея от какво може да е това?Сега инсталирах друго приложение на камера и снима без проблеми.Но аз си искам оригиналната камера.
Цитирай
Аксесоари
#2

Като за начало затрий данните на камера приложението и помисли дали не си на български с включена дата за снимките
Цитирай
#3

Благодаря ти suffer,махнах датата от снимките и камерата работи нормално.А до вчера съм снимал с включена дата на снимките.Това за Българския къде да го търся?Региона ми е Китай,език на въвеждане ми е Български
Цитирай
#4

Това е българския - езикът на интерфейса. И това с камерата е стар бъг. Мислех че е оправен. Аз на английски си ползвам телефона
Цитирай
#5
Big Grin 

(2017-09-11, 21:24:31)suffer написа:  Това е българския - езикът на интерфейса. И това с камерата е стар бъг. Мислех че е оправен. Аз на английски си ползвам телефона

Благодаря ти бързите и точни отговори suffer Storstark ,интересно,че до вчера си снимаше без проблеми.Камерата може да е ползвала преводач до вчера,хихихи  Tooth
Цитирай
#6

Непонятно ми е защо, но точно днес обсъждахме със съфорумник този бъг, че пак го има.. Беше ми от полза за диагностиката Wink
Цитирай
#7

Да не отварям друга тема едно въпросче тук.

При вас QuickSnap функцията фокусира ли? Колкото и пъти да пробвам да снимам на заключен екран (vol-) винаги е размазано.

Отделно забелязвам доста шум в снимките при Portrait mode. Не съм си играл все още да снимам на дневна светлина.

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#8

95% от снимките които правя на децата са на Portrait mode. Изключително много съм доволен от камерата на Mi6 и тази му опция. С Miui 8 Global stable съм.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

Портет моуда на хубава светлина е наистина уникален. Велики снимки наснимах и аз тука тия дни. На тъмничко му е мъка. По-проблемно ми е quick snap-a не фокусира и че за предната камера не са се сетили да активират светкавица. Сложих си FV5 и си играя и с двете камери засега. Някой пробвал ли е pixel hdr+ камерата?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#10

Не съм е тествал защото съм доволен от стоковата. На Mi5s я ползвах и правеше в пъти по-добри снимки от стоковата камера.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#11
Big Grin 

Колеги как си правите селфи НА ТЪМНО Visslar с оригиналния софутер? За селфи реших да пробвам OpenCamera и светва дисплея и долу горе става снимката, макар че има доста шум и не е като оригиналното приложение..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)