Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Разлика между Медиатек и Куалком процесора при телефона?
#1

Здравейте искам да попитам дали е удачно да взема телефона със 10 ядрения Медиатек процесор с 4 гб рам и ако някой има такъв да сподели мнение,благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Медиатек е производителен, но няма да кара толкова батерията, няма да има ъпдейт до нуга и... Няма смисъл като цяло...снап 625 върши работа, пак зависи и за какво ще се ползва телефона, разбира се
Цитирай
#3

Избягвай Медиатек процесори. Има причина да са по евтини. Като за начало няма да имаш ъпдейти. Със Снапдрагон версията съм на Ноте 4 и получавам всеки месец ъпдейти, което даже ми идва малко в повече. После Медиатек процесорите греят повече. Издръжливоста на батерията е много по-малка, в гсм арена има добро сравнение. Имат и други проблеми, например с точноста на GPS-а.

Ако не ти достигат пари , в пъти по-добре е да си вземеш по евтината версия с 3 ГБ РАМ / 32 ГБ памет, но със Снапдрагон процесор. Погледни и в раздела на телефона, всички са със Снапдрагон версията, с едно или две изключения. Това е достатъчно показателно.


Цитирай
#4

Благодаря ви за мненията!
Цитирай
#5

Потвърждавам по-добра камера и батерия е на 4Х нота с снапдрагон 3/32
Цитирай
#6

Колеги някой да знае случайно в Техно веригите с кой процесор са докарали, защото попитах в магазина и не знаеха? Ако е със Snapdragon-а си е горе-долу добра оферта според мен.
Цитирай
#7

Със снапдрагон е
Цитирай
#8

Благодаря колега. Това звучи супер Smile
Цитирай
#9

Извинявам се за двойния пост, но според вас струва ли си да се взима с 4gb ram спрямо 3gb(по принцир винаги повечето е по-добре), защото като гледам по клиповете почти нямат разлики в работата, а разликата в цената не е много малка. Има ли някакви разлики в камерите между двете версии(като взимах Mi4 имаше разлика между 2 и 3 gb ram версиите) и някакви други разлики като цяло?
Цитирай
#10

Не си струва. Шансът да ти се падне камера със Сони сензор е минимален. За тия пари с който и сензор да ти се падне си ОК.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)