Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за иконите над трансперанта
#1

Здравейте,
Въпрос от новак с Note 4X. Колеги, имам го от два дни и не съм му свикнал още.
Някой знае ли как се увеличават иконите над трансперанта и дали изопщо може, че нещо много ситни? Имам предвид тези икони в нотификейшън бара.
Благодаря предварително!

- Добър човек е този, който се отплаща на другия с добро /Платон/
Motorola Milestone, XPERIA Arc S, Samsung GALAXY Ace 3 Duos, Motorola Moto G 2014, Moto G 3rd, XAOMI Redmi Note 4X
Цитирай
Аксесоари
#2

Не мисля, че може. Освен ако нямаш root, xposed или някакъв друг мод..
Цитирай
#3

(2017-09-13, 15:58:33)naskoca написа:  Някой знае ли как се увеличават иконите над трансперанта и дали изопщо може, че нещо много ситни? Имам предвид тези икони в нотификейшън бара.

Има някои теми на които са увеличени иконите. Търси темата на StuepD93 с име 221 . Мисля, че тя беше с по големи икони.

 Xiaomi Redmi Note 3 Pro - ROM  Xiaomi.eu
 Xiaomi Redmi 4x
 Xiaomi Mi A2 Lite


http://nick-name.ru/nickname/id911368/




Цитирай
#4

Нищо нямам, телефона е на 4 дни. Явно ще си остане така след като не е възможно.
Благодаря Ви за времето и вниманието!

- Добър човек е този, който се отплаща на другия с добро /Платон/
Motorola Milestone, XPERIA Arc S, Samsung GALAXY Ace 3 Duos, Motorola Moto G 2014, Moto G 3rd, XAOMI Redmi Note 4X
Цитирай
#5

Виж на колегата идеята с темите
Цитирай
#6

Колега в сайта на Мултиром има тема в която се занимават точно с тези неща.Тоест има инструкций как да си редактираш системни ресурси сам,но не съм проверявал дали има инстукция точно по твоят въпрос.Също в 4pda тема в която можеш да дадеш заявка за редактиране,като с точност да опишеш какво искаш и да им дадеш необходимите файлове.но тъй като трябва трябва да се редактира системно приложение miuisystemui и можеби някой друг framework след редакцията ще то трябва руут за върнеш нещата в системата.Ако решиш да се занимаваш пиши на лично,ще ти дам линкове Big Grin
Цитирай
#7

Телефона е гарнционен, няма да го рутвам за сега. Дребничко е, но се свиква.
Благодаря на всички за времето и вниманието!

- Добър човек е този, който се отплаща на другия с добро /Платон/
Motorola Milestone, XPERIA Arc S, Samsung GALAXY Ace 3 Duos, Motorola Moto G 2014, Moto G 3rd, XAOMI Redmi Note 4X
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)