Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SM-G935T слагане на български език
#1

Здравейте телефона е от USA има ли начин за слагане на европейски ром с български език. Предварително благодаря.

Никой ли няма мнение
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не се предлага като модел в България няма да стане .

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

това е клип според който може да се извърши конверсията но не мога да намеря рома който трябва да се флашне
https://www.youtube.com/watch?v=8rW4fEn221w
Цитирай
#4

Това е кастъм ром трябва рут достъп.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Телефона е с snapdragon и си е друга версия. После да не се окаже, че и с мрежата има ядове.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

То ако р добър рома няма проблем. Този пич го е проработил за модела си , то си е кастъм ром.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

То ясно , че ще се рутва тела ама от къде да дръпна новият ром.

Няколко часа си играх има MULTI LANGUEGE ROM за G935T но само клипове без линкове за сваляне.
Цитирай
#8

Търси в xda forum , това е най големия сайт и най добрия за мен.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Най-големият да, но е много далеч от добър. В половината от описанията на ромовете е:

Bugs:
You tell me Wink

Да не знае човек дали стават въобще за нещо. А като почнеш да ровиш из темата да си отговориш на въпроса, едва откриваш смисленото заради безбройните постове от индийци: "thank you good sir", "sir should I wipe dalvik thank you very good rom sir"

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#10

Рутваш, слагаш рикавъри и правиш бекъп, след това можеш спокойно да експериментираш.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#11

В xda forum няма нищо освен един Поляк да пита същият въпрос за полски език. Но отговорите са никакви.
Цитирай
#12

https://forum.xda-developers.com/s7-edge...evelopment

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#13

Имам същия телефон защо мрежата не ми е 4g а само 2g

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
#14

Има тема в форума как се отключва български език на всеки телефон с adb shell.Моят s8 също няма и с adb се получи но не всички менюта са на бг.Но е по добре от нищо.Теглиш от маркета more2locale.Инсталираш я на телефона.Свързваш кабела с компютър и от него пускаш  adb shell.Ако върнеш фабричните настройки се маха и трябва да повториш упражнението.

https://forum.androidbg.com/showthread.p...#pid971749

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#15

това ми се вижда доста сложно колега а и май превежда някои неща само

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
#16

Да.Не на всяка марка и модел превода е пълен.На моя е почти целия Докато на htc m9+ ми е пълен.Зависи от телефона.Но е по добре от нищо.Не е сложно и не модифицира нищо.Даже при въвеждане на фабричните настройки се трие.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)