Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бизнес предложение
#1
Lightbulb 

                         
     
   Здравейте, казвам се Богдан Динчев и имам потенциално печеливша концепция за мобилна игра-нещо от рода на flappy bird , но не като gameplay , а като замисъл- да ангажира играчите, ядосвайки ги.

Успях да скицирам своята концепция. Самият геймплей ще бъде- 1 fidget spinner, който се върти на колело(като тези за мятане на ножове от цирка) и ръка, държаща химикалка. Целта е химикалката да уцели 1 от дупките на спинера, това отброява точка.Процесът продължава докато играчът не сгреши , тогава се започва от начало. На бутона scores ще показва постижението на приятелите ти във facebook, за да даде и състезателен елемент.

Направих проучване на пазара.Открих, повечето apps за fidget spinner са симулатори и няма игри въобще, както и това(прегледайте прикачените файлове)
 
Предлагам съдружие.Според мен играта би имала потенциал, ако се пусне скоро.Нямам нужните познания, а ще ми трябва повече време да се науча.Концепцията е моя, нека изпълнението да е от някой от вас (е , може би не цялото, но по-важното) и аз ще платя таксата в google play и ще се заема с маркетинга и рекламата на продукта. 50% за въпросният човек от future earnings.
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)