Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с логин Flyme
#1

Здравейте имам средния проблем!
Когато си вкл тел ми излиза форма за логин за Flyme въвеждам си усер и пас и НИЩО. Няма буток ОК а парата и потребителя са ми верни логвам се успешно през компютър каква би могла да е причината
Цитирай
Аксесоари
#2

От къде е закупен апарата и кога?
Цитирай
#3

(2017-09-14, 21:13:15)shotokanarai написа:  От къде е закупен апарата и кога?

Преди две години от Виваком, но той до вчера си работеше, ползвам го над 2г и съм доволен
Цитирай
#4

Ясно. Защото преди около 2 г. една май полска фирма беше, стана представител на.Мейзу за Източна Европа и те бяха заключили флайм акаунта. Все едно не съществува. Освен Хард резет или преинсталиране на Флайм, друго не знам какво да ти препоръчам.
Цитирай
#5

(2017-09-14, 22:56:35)shotokanarai написа:  Ясно. Защото преди около 2 г. една май полска фирма беше, стана представител на.Мейзу за Източна Европа и те бяха заключили флайм акаунта. Все едно не съществува. Освен Хард резет или преинсталиране на Флайм, друго не знам какво да ти препоръчам.

Ще помогнеш ли как да направя хард ресет, че проблема е че не влиза в служебно меню с "Power" + "+"
Цитирай
#6

В настройки>всичко за телефона>хранилище>въстанови фабричните настройки.
Преди това пак в хранилището е, си направи резервно копие на информацията.

А ако и така не стане, инсталираш флайм наново.
Цитирай
#7

(2017-09-15, 07:59:32)shotokanarai написа:  В настройки>всичко за телефона>хранилище>въстанови фабричните настройки.
Преди това пак в хранилището е, си направи резервно копие на информацията.

А ако и така не стане, инсталираш флайм наново.

То изобщо не ме пуска в телефона.
Цитирай
#8

А ти въобще не можеш да заредиш системата?
Цитирай
#9

(2017-09-15, 08:44:09)shotokanarai написа:  А ти въобще не можеш да заредиш системата?

[Изображение: dfXkb5]Да стига до тук:

https://ibb.co/dfXkb5
Цитирай
#10

Хм пише, че ти е заключен тел. Да не си вкарал някакъв код?
Ако не си пробвай със стандартния 1234. Ако.не стане добави 5 и 6. Или с 0000. Но малко ме съмнява това да стане.
Ако това не помогне на сервиз или тук някой по навътре в нещата от форума.
Цитирай
#11

Колега flair, ти без да искаш или някой друг ти е заключил телефона. Има възможност както знаеш да бъде заключена SIM картата с PIN код, но по същия начин и телефона. В случая, твоят не знам как, но е заключен. Това няма нищо общо с Flyme акаунта ти. Единствения вариант, който може да ти помогне в момента е да направиш хард ресет през рекавъри менюто. Ето как - изключваш телефона. Задържаш бутона "+" и после едновременно "вкл". Ще ти излязат две опции - за ъпгрейд и за clear data. Избираш единствено clear data да ти е отметната и продължаваш напред. Това ще ти изтрие всичко каквото си имал на телефона като информация, снимки и тн.т. Тоест, телефона ти ще стане както си го купил от магазина. Дано съм помогнал, успех Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#12

@flair реши ли си проблема и как?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)