Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за официалния сервиз

(2019-03-13, 15:50:59)BuRzIq написа:  Привет, след смяна на платка при Самсунг се пренаписва имей от старата на новата платка. Имал съм два уреда, на които е сменяна платка в различни оторизирани сервизи (по гаранция), след което имей на телефона си беше същия. Надявам се да съм помогнал. Smile

В гаранция е до 17.3. Дано избута до към септември, когато ще преподписвам и може да се замисля да го сменя със S10, но като гледам колко е трошлив дисплея и се плаша.
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

(2019-03-13, 20:14:17)vankatalp написа:  В гаранция е до 17.3. Дано избута до към септември, когато ще преподписвам и може да се замисля да го сменя със S10, но като гледам колко е трошлив дисплея и се плаша.

Привет, щом е в гаранция го занесете за ремонт, за да бъде отстранен проблема докато може да бъде безплатно. Изтече ли гаранцията е неприятно да се дават пари за ремонт на старо устройство.. Силно препоръчвам Service4you в Дървеница, София. Имал съм уред при тях за ремонт и останах много доволен от отношението и работата. Колкото до S10 доколкото разбрах поне цената на дисплея ще бъде приемлива. Нещо от порядака на 400-500 лв. Не е малко, но като се вземе предвид цената на крайния продукт си е приемливо. Smile
Цитирай

Напротив, цената за смяна на дисплей на S10 и S10+ ще е още по-висока, понеже заедно с него се сменява и ултразвуковия сензор за пръстов отпечатък.

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy S9 Plus
Samsung Galaxy Note 8
Цитирай

(2019-03-14, 16:11:34)ivan_vylka написа:  Напротив, цената за смяна на дисплей на S10 и S10+ ще е още по-висока, понеже заедно с него се сменява и ултразвуковия сензор за пръстов отпечатък.

Ами аз не съм съгласен,  даже като гледам цената за обикновен s10+ (който аз съм харесал)ще е под тази посочена в линка понеже тук снава въпрос за керамичен.

https://m.facebook.com/story.php?story_f...0718015669
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stanimir за това мнение:
  • BuRzIq
Цитирай

Ще нося телефона на сервиз, но как да синхронизирам контактите с google? Архивират се само към Самсунг акаунта?
Цитирай

(2019-04-27, 09:27:54)airbus написа:  Ще нося телефона на сервиз, но как да синхронизирам контактите с google? Архивират се само към Самсунг акаунта?

Свържи се със Service4you. Те предлагат опция за съхраняване на информация. На мен ми съхраниха снимки и контакти и платих 10 лв за тази екстра. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на BuRzIq за това мнение:
  • airbus
Цитирай

(2019-05-07, 15:02:40)BuRzIq написа:  Свържи се със Service4you. Те предлагат опция за съхраняване на информация. На мен ми съхраниха снимки и контакти и платих 10 лв за тази екстра. Smile

Благодаря! Все пак информацията е лична. Wink

Телефонът се върна от гаранционно сервизиране.  Сменен нов капак. Разлепването по екрана го няма. По думите на служителката, също са сменени усб порт, както и бутон за пръстов отпечатък. След отправена молба за проверка и смяна на батерията, същата не беше сменена. Била в добро състояние. Чувствам се все едно имам нов телефон, в комплект с Андроид 8. Надявам се да няма бързото падане на батерията.

Похвалвам  и благодаря на "Сръчко" за перфектно свършената работа! Този който е работил по него заслужава почерпка.    Storstark

[Изображение: DSC-0042.jpg]
Цитирай

Язък за хубавите думи към "Сръчко". След две седмици работа, капакът започна да се разлепва от едната страна. Тези дни ще им направя рекламация.

S7 @ Nougat > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Oreo @ S7  Smile
Цитирай

Искам да им пратя един телефон да го ремонтират гаранционно.  Аз съм от Пловдив как да им го пратя до сервиза по Еконт ли да го пратя с гаранция та ли , трябва ли да се обадя за да запазя час някой който е пращал може ли да поясни процедурата

Samsung Galaxy Note 8  & Samsung Galaxy S8 Plus & Samsung Galaxy S5
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)