Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корекция на цветовете на екрана на Galaxy S8!
#1

Здравейте, искам да споделя успеха си с цветовата корекция на екрана на моя S8. След незадоволителните резултати с вградените инструменти в настройките на дисплея, при които или розовото оставаше в някаква степен или клонеше към зелено... Днес свалих лента за „edge screen“, която се казва „screen filter“, и която реши нещата по перфектен начин. Пак е с три плъзгача- зелен, червен и син!  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Може ли линк , защото аз не го намерих
Благодаря

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

Това приложение не променя баланса на бялото. Ако го правеше, примерно при намаляване на синьото, бялото щеше да става по-топло, а то няма никаква промяна.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#4

След като розовото изчезва и бялото става по- бяло, защо намесваме синьото? Не знам принципа му на действие, може да е най-обикновен филтър. За мен е важен резултата и той е ме задоволява за разлика от в градините възможности. Сега ще видя за линк.

Потърсете го като Screen Adjuster.
Цитирай
#5

Би трябвало да е това

П.С:
На мен лично не ми допадна, а и с него " крайният екран " се забавя яко

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#6

Точно това е! При мен няма забавяне. Лека корекция на червения плъзга надолу оправя нещата.
Цитирай
#7

Това не е ли обикновен филтър на екрана за синя светлина ? Имате си го същия в настройките на телефона стоково от производителя

Display -> Screen mode ... Една стъпка преди плъзгача точно за розовите краища.

С това приложение си убивате червеното на всякъде в телефона
Цитирай
#8

Когато червеното доминира не бих го нарекъл убийство на червеното а раждане на бялото. Снимките отворени след направената корекция изглеждат далеч по-добре.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)