Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Health
#1

Здравейте, тъй като карам велосипед и досега бях на LG Health, не ми е ясна тази скала при Huawei Health. Какво значи "най бърза скорост' и" Средно темпо". Средното темпо го разбирам като 4,32мин/км, но" най бърза скорост" (1,42)  каква е не мога да разбера!?


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
Аксесоари
#2

Явно 15-тия километър си го изминал най-бързо и е бил изминат за 1 минута и 42 секунди

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай
#3

Жалко, че не видях никъде по настройките да обърна показанията в км/ч. Исках да пробвам с вграденото приложение, но май пак ще мина на LG Health

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#4

Приложението им е тъпо и неразбираемо.
Ползвам Honor band 3 от около 2 месеца и мога да кажа, че като устроиство е доста по-добра от конкуренцията на тази цена. Като Ми банд 2 например. На хуавейската има доста повече информация директно от нея и се четата иделно съобщенията от приложенията. А бе почти замества смарт часовника.
Но софтуера в телефона, не стига дето е разделен на 2 отделни приложения, ами и са недодялани.
При мен при игра на тенис ми дава примерно от вчера - средно темпо 16"24 а най-бърза скорост 12"21..
Това много не ме интересува, щото аз не търся скорост, но няма общото изминато разстояни в км за повече от един ден.
Или за всеки ден по отделно го има, но в статискиката за седмица, месец, година са само броя на крачките. Сигурно е много трудно да се сметнат и километрите
Цитирай
#5

Решено е и сменено с LG Health. Искаше ми се да съм с вграденото но........

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#6

Здравейте, ще пиша в тази тема защото проблема засяга и това приложение. Значи от години ползвам LG Health и Прозрачен Часовник и време и забелязвам много дразнещ факт. Сутрин след като телефона не съм го пипал цяла нощ и го отворя забелязвам, че часът на приложението си стои на вечерния, когато може би е ползван телефона за последно, а LG Health си стои с вчерашните стъпки които съм направил. Да не би някаква функция да ги затваря в фонов режим и може ли да го оправя това нещо.

ПС Ако модераторите преценят че въпроса не е за тук да го преместят.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#7

Разреши на приложението да стои отворено във фонов режим. От настройките на батерията ще го видиш. По дефолт го затваря и не го опреснява.
Цитирай
#8

От тук ли? Тикчетата на къде трябва да са?


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#9

Да. Трябва да не е активно. В случая на ляво.
Цитирай
#10

Ами то досега бяха така, а сега ги направи ето така


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#11

Така както е сега е "затворено".
Цитирай
#12

Да де, но защо не опресняване като беше в другото положение

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#13

Това е добър въпрос, но за съжаление кристалното ми кълбо е в къщи. :-) Big Grin
Цитирай
#14

Всички тези настройки направени ли са?
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#15
Thumbs Up 

RockОт 2рата точка не беше разрешено и го разреших и от 3та точка не беше зададено "приоритетен дисплей", пък да видим дали ще се оправи.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#16

Здравейте, как мога да архивирам всичко от приложението и при factory reset да си възстановя тренировките и всичко останало.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#17

Решиние на проблемите на Huawei Health в телефони с Android 10 на други производители: https://mobilebulgaria.com/news/eto-kak-...izvoditeli

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)