Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 8
#1

Някой с Note 8 за споделяне на впечатления??? От днес съм с такъв и това е първия от серията Note, който имам. За сега съм доволен....

Huawei P40 Pro+
Аксесоари
#2

На мен ми е третия. Note 2 - 4 - 8. Дано следващия не е 16 Smile . Още чоплят из менютата да го разучавам..

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
#3

И на мен ми е третият, но първи двусимков, вече му настроих всичко, успях да вляза във всяко меню и да почовъркам нещо, най много се зарадвах на опцията за двоен месенджер, откъдето можеш да си изкараш втори вибер, скайп, уатсап и др.
#4

Много накратко: Батерията се държи горе долу като на S8+ и по-добре от осмицата (преки впечатления от реално ползване) при постоянно активни две сим карти (втората е за нет). Основната камера няма разлика, втората се представя отлично с приближението, но почва да шуми видимо при приближение над х6. Така нареченият "боке ефект" не трябва да се сравнява в никакъв случай с истински такъв. Лека разлика в софтуера, леки подобрения. Тежката артилерия ес пена е на много високо ниво (очаквано). Също приятна изненада е възможността за клониране на приложения, но не знам дали я има при едносимовите версии
#5

От Vivacom колко човека сте го пръчали Smile да знам дали ще съм от първите 100, които ще спечелят и dex station
А от другите оператори дават ли някакви бонуси към телефона ?
#6

Аз вече имам някакви бегли впечатления от втори ден ползване. С две думи съм изключително приятно изненадан от телефона. Вече горе долу го поразучих и хилядите екстри са много приятни. Все още имам навици останали от айфона с които се боря да премахна. Доста по-трудно се работи на телефона от колкото на ябълката. Там всички действия се извършваха толкова бързо че понякога имам чувството че на Нота много повече време ми отнема за елементарни действия ( Това е iOS vs Android предполагам, а не iPhone vs Note ) Върху батерията нямам все още никакви наблюдения все още. Трябва да минат няколко цикъла преди да си улегне системата и започне по-постоянни резултати да дава. Писалката е голяма зарибявка. Постоянно нещо ровичкам с нея. Вече имах възможност да използвам за бързи записки. Звъннах ми по телефона и трябваше едни неща набързо да запиша и писалката просто свърши чудесна работа. На iPhona това ми беше голяма болка. Когато трябваше нещо да запиша си беше чудо. Докато минимизирам разговора, намеря къде съм пъхнал иконата за бележки и я отворя и създам нова бележка ....... Тук всичко беше 1 2 3 и готово.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#7

(2017-09-18, 16:53:30)rumo написа:  От Vivacom  колко човека сте го пръчали Smile да знам дали ще съм от първите 100, които ще спечелят и dex station
А от другите оператори дават ли някакви бонуси към телефона ?

Другите, направо си даваха бонусите на преордърите. Вива винаги са били много зле в това отношение. Дори цвета не ми бяха запазили...


ПС: Колега buddha, заглавието на темата не казва нищо...
#8

(2017-09-18, 17:26:30)CuBG написа:   Звъннах ми по телефона и трябваше едни неща набързо да запиша и писалката просто свърши чудесна работа. На iPhona това ми беше голяма болка. Когато трябваше нещо да запиша си беше чудо. Докато минимизирам разговора, намеря къде съм пъхнал иконата за бележки и я отворя и създам нова бележка ....... Тук всичко беше 1 2 3 и готово.

Това е една от основните причини да ми трябва тел с писалка. Сега съм с С8 и си ми върши работа, но като ми звъннат и кажат можеш ли да запишеш... и се почва едно въртяне и търсене на лист и химикал...пък после и къде ги оставих.

Обаче какво правиш- пускаш го на високоговорител или си се чува нормално и през слушалката, докато пишеш.
Щото да не стане по-неудобно и от молива и хартията :Smile и да ги търся пак тях 

vladdark  на мен ми предложиха наличен златен, ама сакън отказах го и без да съм го виждал.
То златен и черен ли се предлагат по нашите оператори? Или ще има и син?
#9

За сега само тези двата са на пазара. Идеята е че магазина имаше 10 заявки, 2 от които за мои, и пак ми заявиха че няма черни.
#10

(2017-09-18, 18:48:54)rumo написа:  Обаче какво правиш- пускаш го на високоговорител или си се чува нормално и през слушалката, докато пишеш.
Щото да не стане по-неудобно и от молива и хартията :Smile и да ги търся пак тях.
На слушалка не ми хрумна да пробвам. Включих високоговорителя, извадих писалката, изкочи лентата автоматично в страни и натиснах на Create Notes и готово Smile Но ако си на слушалки например и телефона ти е изгасен само изваждаш писалката и започваш да пишеш .

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#11

Аз също поръчах от Теленор но ми казаха ,че имат само златни , за черен ми казаха ,че ще чакам октомври, само да не стане втората партида да не са dual sim, че ще има бой :-)
#12

А така не е честно. Тъкмо си мислех да прескоча и да изчакам следващите модели Вие ме заинтригувахте с тия две карти...
Ще отида утре да му хвърля едно око на живо. Ама като се познавам.....сигурно ще си тръгна с него ...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
#13

То и аз поръчах pre order от Теленор черен цвят и сега чакам. На мен също ми казаха, че имат само златни.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
#14

Само не забравяйте, че втория Сим е на мястото на картата памет. Т.е. или карта или втори СИМ. Мен малко ме изненада тва... За себе си реших, че 64 гиги ми стигат и ми е по важно да си забия и двете карти вътре.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
#15

Ами аз имах преордър на телетата, бяха ми го запазили, заедно с dex-a и подаръчната кутия. Същата смешна история беше се случила със СГС7ейдж.
#16

Колеги, цвят кола не кара.
Ваще телефони с кой процесор са? Със СнапДрагон или с изработката на Самсунг чипа?

Samsung Galaxy S10+ Green
#17

(2017-09-19, 01:15:33)ИванМатин написа:  Колеги, цвят кола не кара.
Ваще телефони с кой процесор са? Със СнапДрагон или с изработката на Самсунг чипа?
Моят е с Самсунг чипа Smile

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
#18

Моя май е снапДРАКОН Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#19

А какви протектори ще слагате/сложихте?
#20

моя го взех още в петък от теленор с при ордер
този ми е трети поред 2 - 4 - 8
протектори още няма в България но за гръб съм взел този http://www.citytel.bg/protective-cover-s...axy-note-8
PROTECTIVE COVER ЗА SAMSUNG GALAXY NOTE 8
малко е едър но пък със сигурност ще ми пази телефона
от към батерия ми кара ден и половина при употреба на  Facebook Viber Youtube четене на книги
За DEX мога да кажа че е  Android с облик на Windows "почти"

Samsung Galaxy Note 8 
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 2
#21

(2017-09-18, 21:24:09)GT написа:  То и аз поръчах pre order от Теленор черен цвят и сега чакам. На мен също ми казаха, че имат само златни.

Кога го поръчахте?
Аз моя го заявих на 11-ти. На 13-ти ми се обадиха, потвърдиха черния цвят и готово.
#22

Здравейте , дадох заявка за Note8 ,но само златни , а аз искам черен или сив ... Ще чакам идните дни за инфо,вчера имаше в Дъ Мол в теленора черен Note8 и ще пробвам да го "дръпна" утре Smile

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
#23

(2017-09-19, 16:04:36)Frozen1 написа:  Кога го поръчахте?
Аз моя го заявих на 11-ти. На 13-ти ми се обадиха, потвърдиха черния цвят и готово.

На 15-ти отидох в магазина направо да си го купувам тъй като на сайта на теленор пишеше, че ще бъде наличен в магазините на теленор. Да обаче нямаше никакви бройки и служителя ми направи заявка и каза, че когато пристигне телефона ще ми се обади да си го взема.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
#24

Заслужава ли си да минавам от 4 на 8 при положение,че 4-ката ми си работи като нов все още ?

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
#25

(2017-09-21, 08:43:51)jiometala написа:  Заслужава ли си да минавам от 4 на 8 при положение,че 4-ката ми си работи като нов все още ?


Аз също съм с Ноут 4 и телефона работи перфектно вече 2 години, чак ме дразни, че не ми дава поводи да го сменя Smile. За себе си съм взел решение да не го правя поради следните причини: липсата на хардуерен бутон в новия модел, съотношението на екрана (не е 16:9). Иначе живот и здраве следващия ми телефон също ще е Ноут и ще преглърна въпросните неща, които ме дразнят сега Smile
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)