Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 8

Здравейте как така няма черни аз съм от Сопот и още на другия ден от виваком ми го донесоха черен казаха че в склада има много е незнам кадее тоя скалад  Незнам ако чакате за едносимив че моят е дуос
Аксесоари

Ами и аз не знам как, разделени са явно магазините на региони и трябва първо да бъдат предоставени на регионалният представител. Нещо от този сорт ми обясняват на мен в магазинът.

Аз за последен път ще помоля за 2-3 мнения, относно батерията на модела.
С пълно натоварване изкарва ли едни 14-15 часа (толкова ми продължава работния ден)?

Следобяд отивам да го взема и затова моля (вече има хора с по 2-3 седмици ползване) последно за мненията ви.

Благодаря предварително!

Обясни понятието пълно натоварване в продължение на 15-16 часа.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 

При мене доволно изкарва от 09.00ч. до около 23.30 ми е на 15-20% , а доста си цъкам фейс,вайбър,месинджър и инстаграм.

Samsung Note 8 Midnight Black ... 

Часове не мога да ти кажа, но като сравнявам с мои предишни телефони... батерията се справя повече от добре

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Дали да не отворим тема за батерията, че тука всичко взе да се обсъжда Smile
Не че нещо ама по-лесно ще е за модераторите Smile

Samsung Galaxy S10+ Green

По добре е да е отделна темата за батерията.

(2017-09-30, 11:19:30)CuBG написа:  Обясни понятието пълно натоварване в продължение на 15-16 часа.

Знам, че това понятие е относително, но накратко казано имам предвид нищо да не се спира (мобилен нет и WiFi, местоположение и т.н.), 3-4 имейл клиента (аз имам 7, но ги чеквам ръчно кой когато ми потрябва), всички комуникации като Viber, Line. Whatsapp, Telegram, Сигнал и прочие (без ФБ, тъй като нямам такъв), разговорите и те не са малко от сорта на 2-3-4 часа (ден с ден няма еднакъв и затова така ги пиша) и разни други дребни нещица вече за кеф (ако имам време, разбира се).

Сърдечно благодаря на всички отговорили!
Отворих форума през телефона пътьом следобяд и видях отговорите, които ми бяха достатъчни, за да взема телефона  Smile

Благодарностите ги поднасям сега и е време да отворя новата покупка и да...а бе знаете какво следва, защото всички сте минали по този път  Cool

Би трябвало да те изкара 14-15 часа на ръба.

Сложих си dbrand скина най-накрая. Стоя ми в чекмеджето 4-5 дена но нямах време да го сложа. Уникално стои Smile Избрах си Black Leather и още един си купих който се нарича в сайта Dragon за някога в бъдещето.

[Изображение: 1_EFCD089-_D9_E6-4_CB4-_B07_E-74143_BA78_C61.jpg]
[Изображение: 63742808-0_CF1-4553-_B04_C-2_F841_B5_B590_B.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 

Изглежда ми добре.... малко като Note 4 Smile. На мокро или сухо се слага. Демек лесно или трудно?
И предполагам телефона става малко по-малко хлъзгав.

Пс: И това си е за темата с аксесоарите

Забравих че имаше тема и за аксесоари, извинявам се. Но така и така вече постна тука.... На сухо се слага. Следвах инструкциите от тяхната YouTube страница.

https://youtu.be/zYQrFx3wuvw

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)