Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 8
#76

(2017-09-23, 15:36:00)rumo написа:  Аз го взех точно с този план и ми струва 1460лв в кеш
Ето слабо-осветените снимки[Изображение: cf4c3d84e52c1048b3d5ab8076adc582.jpg]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Аксесоари
#77

(2017-09-23, 19:18:15)buddha написа:  Ако трябва да съм напълно откровен, има още малко да се иска и то само от про режима. На автоматични настройки е супер. На мен леко са ми поорязани про настройките, но аз съм малко по-претенциозен на тази тема. Иначе няма никакви забележки телефона, феноменален е!

Аз днес продадох S8+-а ми и...вече няколко часа се чудя и мая дали да взема Ноут 8.
Затова и помолих за снимки при ниска осветеност.

Някой може ли с две думи да каже какви са плюсовете на Ноут-а пред S8+-а и...а бе да ме навие, че разликите си струват да го взема...
Голям е за работа с една ръка, това ми е ясно, което е не малък проблем.

Също да помоля впечатления от батерията, доколкото вече сте направили по няколко заряда.

пп. Чудя се за двусимовата версия аз...ако има значение за консумацията на батерия.
#78

Аз съм с двусимов и да ти кажа батерията се държи по-добре от S8. Нон-стоп съм с включени данни, доста ровене в нета, фейс-мейс, вайбър, игри, яркостта на дисплея е почти на макс, в момента е на 11% от 9:00 сутринта. Не е по-зле със сигурност от S8 и S8+. Предимства....S pen-a и двойната камера. Поне това е за мен.

Huawei P40 Pro+
#79

Благодаря ти!
За 12 часа ползване на макс е много добре батерията явно.
Аз с много интензивно ползване и мачкане на S8+, към 19 часа вече бях на 5-6 процента.

То е ясно, че всичко е относително, но този екран (като големина) няма как да не дърпа и той подобаващо батерийка, колкото и да е енергоспестяващ.
#80

https://www.youtube.com/watch?v=JY_ymhHXhys

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#81

Батерията държи точно толкова, колкото и на Ноут 4-ката ми.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
#82

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=91313

Samsung Galaxy S10+ Green
#83

С какъв процесор са вашите бройки? Проверява се с CPU-Z. Моят е с Exynos, но не знам точно ква е разликата и в полза на кого спрямо Snapdragon-a.
#84

Европейските трябва да са с Exynos.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
#85

Май само тези за САЩ и Китай са със снапдракон 835
Другите са с ексинос
#86

Мисля че е в полза на ексинос. По енергийно ефективен е от снапдрагона.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#87

След седмица ползване мога да кажа малко повечко за телефона.
** Батерия - през първите няколко цикъла както и очаквах не бях особено въодушевен. До 4 часа екран изкарвах макс преди да ми се наложеше да го закачам. Преведено на български, не можеше да ме изкара от сутринта до вечерта. Вече смея да твърдя че след 5-6 цикъла живота драстично се промени. Вече съвсем спокойно изкарвам един пълен ден от рано сутрин до късно вечер с остатък от 15-20% батерия и минимум 5:30 часа екран до 6:30 часа макс според зависи точно какво съм правил през деня. Това ми е предостатъчно и не ми се налага да мъкна зарядно с мен тъй като съм спокоен.

* Екран - Тук няма толкова какво да коментирам от към качество, феноменален е. Някой неща леко ме дразнят но са поправими в бъдеще. Приложения като Ютуб имат бутон който да разпъва клиповете на цял екран но ако стриймвам нещо през браузъра или друго приложение няма шанс да разпъна клиповете до края и тези рамки започват да дразнят доста.

* Камера - Отново феноменална работа и от камерата. Всичко към което насоча обектива е много красиво и наситено. Камерата е едно от най-важните неща за мен.
Това го оставям тук https://youtu.be/bwnSCjyhKuU

* Размер - Телефона си е голям. Голям е, обаче е много удобен в ръката. Сравнен с айфона ми нота е една идея по тънък и по-стабилен в ръката ми. Други телефони не съм държал в ръката си от много време и само с айфона мога да сравнявам.

* Всичко останало - Писалката е много удобна и намирам доста време да я използвам. Дори повече от колкото предполагах тъй като тя не ми беше главна причина да си го купя. Радвам се че е там.
Неща които леко ме дразнят са вградената клавиатура и знам че може да се сменя но желание нямам. Доста по-трудно ми е писането на нея в сравнение с айфона. Много правописни грешки правя тъй като не мога хубаво да оцелвам копчетата и доста свикване ще ми трябва. Това което наистина не ми харесва в телефона и просто трябва да се примиря е моторчето за вибрация. Много една никаква е и слаба.
За сравнение с айфона там имах много солидна вибрация която допълваше целия experience при ползване. Тук е много слаба и незадоволителни за мен. Просто не ми харесва.

В заключение не съжалявам и за секунда за избора си на телефон. Не съжалявам че не си купих айфона 10ката. Който има желание да си го закупи няма да съжалява. Телефона е солиден, удобен, красив и функционален. Живи и здрави Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#88

И моя е с Ексиноса.

Samsung Galaxy S10+ Green
#89

[quote pid='1425518' dateline='1506287925']

* Екран - Тук няма толкова какво да коментирам от към качество, феноменален е. Някой неща леко ме дразнят но са поправими в бъдеще. Приложения като Ютуб имат бутон който да разпъва клиповете на цял екран но ако стриймвам нещо през браузъра или друго приложение няма шанс да разпъна клиповете до края и тези рамки започват да дразнят доста.

В ютуб като разпънеш на цял екран изрязва ли част от  клипа като  на с8 или на плеър някой филм? 

[/quote]
#90

(2017-09-25, 00:55:45)ИванМатин написа:  И моя е с Ексиноса.

Колеги кой вариант е за предпочитане едносимов или дву? Не съм ползвал двусимов до сега и се чудя има ли минуси някакви?
#91

При самсунга дуалсим май по слабо ги поддържат..

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#92

Двусимовият е за предпочитане.

Samsung Galaxy Note,Note 2,Note 3,Note 4,Note 8,Note 9
#93

(2017-09-25, 12:35:01)tsezar81 написа:  Двусимовият е за предпочитане.
Може би ще точи батерията малко по-бързо

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
#94

Изглежда добре се представя двусимовата версия.

www.sammobile.com/2017/09/18/galaxy-note-8-battery-life-dual-SIM-good

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
#95

@danilov, леко изрязва ( кропва ) видеото но аз предпочитам леко кропнато но изпънато на цял екран.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#96

(2017-09-25, 12:35:01)tsezar81 написа:  Двусимовият е за предпочитане.

От гледна точка на ъпдейтите на софтуера, май първо излизат за едносимовите. Иначе разлика не би трябвало да има.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
#97

(2017-09-25, 10:15:24)intent написа:  Колеги кой вариант е за предпочитане едносимов или дву? Не съм ползвал двусимов до сега и се чудя има ли минуси някакви?

Колега, Марто.г е прав, не ги ъпдейтват. Аз така се прецаках с С7 Едж, купих го двусимов и с версията на Андроид която дойде не получи ъпдейт. Останалите телефони имаха 7.0 и 7.1.1 
Ако тези неща не те интересуват и ти трябват 2 телефона, може да си оправиш проблема с един телефон.

Samsung Galaxy S10+ Green
#98

(2017-09-25, 13:58:09)ИванМатин написа:  Колега, Марто.г е прав, не ги ъпдейтват. Аз така се прецаках с С7 Едж, купих го двусимов и с версията на Андроид която дойде не получи ъпдейт. Останалите телефони имаха 7.0 и 7.1.1 
Ако тези неща не те интересуват и ти трябват 2 телефона, може да си оправиш проблема с един телефон.
Благодаря за споделения опит, за мен са важни ъпдейтите ?
#99

И моя Note пристигна в петък , на брат ми му идва голям и ще остане за мен, той ще вземе S8 plus-а Smile . На първо четене като го изкарах от кутията го нямаше този УаУ ефект на нов телефон...продължавам да твърдя ,че спрямо S8 plus ъпгрейта е нищожен . Дисплея си е перфектен няма никакви розови или червени отенъци .

Добре де, на двусимовите втората карта е мястото и за карта памет (т.е. или карта памет или СИМ). Как е решен въпроса при едносимовите? В Австрия от Медиамаркт са двусимови. Няма друга опция.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)