Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Блокиран гугъл акаунт.
#1

След заигравка с freedom  ми блокираха акаунта в гугъл ,но само на самото устройство Meizu MX4.
Някой има ли идея след колко време може да го възстановят.
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен когато е пуснат фрийдъма ми показва,че нямам интернет,когато отворя плей стор-а.Спрял ли си твоя фрийдъм?.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Ако е блокиран акаунта би трябвало да е навсякъде,не само на единия телефон.Фрийдъма е виновен счоред мен.Горе дясно на опциите си му дал стоп,нали?

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Xiaomi user
Цитирай
#3

Преинсталирах телефона и успях да си влезна в акаунта. Този freedom яко "маже" системата.
Цитирай
#4

Има един файл в системата, трябва да се сложи # пред ип та та и тръгва

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Въх,взеха да затягат нещата..теглете си кракнати приложения...Не изписа ли за колко време е блокиран?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#6

Колега,не е лошо да четеш и постовете.Не е блокиран акаунта,фрийдъма е виновен.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Xiaomi user
Цитирай
#7

Извинявам се,недоглеждане.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#8

Той всъщност freedom не е виновен. Просто колегата не е спазил процедурата при премахване на програмата...
Цитирай
#9

за какъв фрийдъм става дума .. за този ли " Yourfreedomvpn " И всъщност някой от вас успял ли е да го хакне да си работи постоянно на макс скорост?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)