Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy a3 2017
#1

Здравейте първо се извинявам за латиницата, но точно това е проблема.
Наскоро купих А3, беше с Андроид 6, преди два дена получих ъпдейт до Андроид7. Направих хард ресет и не ми дава да избирам език на клавиатурата, менюто ми е на Български.
Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Това не е проблем има толкова много клавиатури в маркета, дръпни си G Board, Swift Key и си слагай какъвто искаш език.

ПС: Редактирах ти поста и се надявам следващия да е на Кирилица!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

Нормално е след хард ресет (ако не си си ъпдейтнал езиците и свалил допълнителни на Самсунг Клавиатура) . След като ги свалиш отново и активираш ще ти се появи отново смяната със слайд.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#4

(2017-09-17, 21:09:11)genchoili написа:  Нормално е след хард ресет (ако не си си ъпдейтнал езиците и свалил допълнителни на Самсунг Клавиатура) . След като ги свалиш отново и активираш ще ти се появи отново смяната със слайд.

Благодаря за отговора колега но как точно трябва да го направя аз влизам в настройки на клавиатура ,езици и типове , управление езици и там има само 11 езика които мога да сложа отметка и да ги добавя към спеис бутона но  не ми дава надоло други които мога  да сваля както беше преди.Защо така?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)