Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблемен Bluetooth
#1

Здравейте на всички. Телефончето ми е ALE-L21 с версия В602.
Скоро ми се наложи да прехвърля от друг телефон 1-2 снимки на моя и като си активирах блутуут-а телефона просто заби отвсякъде, самичък се рестартира и след това успях да включва блутуут. След няколко дни отново ми се наложи да ползвам блуттут и пак същата история, което ме навежда на мисълта, че не е бил случаен бъг първия път ами всеки път като активирам блуттут, така ще се случва...
При вас има ли го този проблем ако сте с тази версия или е само при мен...
Не че ми е най-важната опция този блутуут, но от чисто любопитство и статистика питам.  Visslar

HUAWEI P8 Lite
ALE-L21 B602
EMUI 4.0.3 Android 6.0
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да направих един factory reset ако след това пак така прави значи не е от софтуера което силно ме съмнява че няма да е от това . Пробваш ако пак е така сервиз ако имаш гаранция иначе блутута вече рядко се ползва в днешно време хората си ги менкат по фейсбука

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2017-09-17, 22:33:32)vanko929 написа:  иначе блутута вече рядко се ползва в днешно време

Именно за това не се впрягам толкова. Както му мина времето на инфраред-а, така и на блутуут-а му мина, но има смотани телефони като на майка ми Samsung Wave II-ката, който е с операционна система BADA Bu 
Много дървена OS със собствен апп стор някакъв (супер ограничен) и така де, с него се борих тия дни и снимките, които майка ми пожела да стигнат някак си до компютъра Lol Lol Lol

HUAWEI P8 Lite
ALE-L21 B602
EMUI 4.0.3 Android 6.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)