Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с хардуерните бутони
#1

Здравейте, имам проблем с бутоните - не работят. Вчера нещо стана изведнъж, не съм изтървал телефона или някакъв софтуерен бъг да е имало. Просто бутоните за назад, хоум меню и другия спряха да работят. Като се отключва се оцетяват, но не реатират на никакъв допир. Рестартирах няколко пъти, оставихго изключвен за няколко часа, не ми се даваше връщане към фабричните настройки, защото не мога да си бегъпна информацията, заседнах на едно приложение и мога да сменям приложенията като имам нотификация. Какво да правя?

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
Аксесоари
#2

Да си изпускал телефона? 
Иначе аз бих направил backup, и или ресет, или най-добре преинсталация. По този начин ще отхвърлим версията за софтуерен проблем..

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Не съм изпускал, не знам при това положение как да го направя. не мога да превключвам приложенията. Сега му давам архивиране, не знам това ще помогне ли, ако му дам връщане на фабрични настройки. Че имам доста информация, която ми е понякакъв начин ценна.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#4

Може да е малко тъп съвета, но да не са забранени от бързото меню. Ако не са през, рековъри може да се върне към фабрични настройки wipe all data
Цитирай
#5

всъщност е нужно да се свали статусбар-а и да се прегледа какво е натиснато. Иконата представлява нещо като задраскан телефон, но се вижда само долната му част
Цитирай
#6

Върнах на фабричните настройки, пак не работят. В обедната ходих в xiaomi shop, магазин където продават нашите телефончета, имат сервиз. Човека вика вероятно се е повредил дисплея около тъча, трябва да се сменя, но тъй като не е купувано от тях не дава 100% гаранция че ще работи, струвало 90 лв операцията, отделно имали само дисплей на черната версия, аз съм с белия, ама то като все е с кейс за мен е проблем.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)