Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за нашите Note 8

Понеже много голям бъркоч става в другите теми, отварям тази, за да споделяме и коментираме аксесоарите. Лично аз предпочитам телефона гол, без протектори. Така или иначе, читави стъклени протектори няма...

★★   AndroidBG forum rules   ★★                       

[Изображение: 27644616.png]
Цитирай

И аз го предпочитам гол, ама като гледам С7 еджа колко е надран и облъскан, а дадох торба пари и за него.
Поръчал съм си скин от dbrand черна матова и един кейс да си има на Spigen Ultra Hybrid Bumper hard cover Note8.
Ще снимам като дойдат...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

На мен тъкмо ми пристигнаха 2 леко извити по края темперирани стъкла. Поръчал съм и аз dbrand скин 2 броя. Но тъй като ми е доста жал за телефона и този път искам да го опазя докато ми пристигне скина си купих на самсунг flip кейса със LED. Като ми пристигне скина ще отида в магазина да върна кейса. Това което незнам обаче е дали dbrand скина обхваща и рамките. Ако не ще си поръчам този кейс само за рамките https://rhinoshield.io/products/samsung-...7367332289

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Аз нещо не разбирам. Слагате си скинове, за да не се издраскат? За кой ги пазите? Защо не им се радвате до като са нови, а ако се издраска - тогава скин за да не ви дразни?

Цитирай

Просто има различни хора. Има хора перфекционисти ,които искат всичко да им е супер. Има и хора парлапани, ако ще и да стъпи върху телефона няма да му пука.
Цитирай

Да де, така е прав си. Точно за това говоря. Сега до като се перфектни, могат да си ги носят и да си ги пазят. В последствие, ако се появи някоя деруга, спокойно може да се сложи скина.
На dbrand скиновете и на мен ми допадат доста, но определено, ще почакат.
CuBG, на какво приличат стъклата? Стават ли? Имат ли "лепило" по цялото стъкло или само по края? Снимки можеш ли да споделиш?

Цитирай

Не ми остана време снощи да монтирам стъклото. Едното го извадих от опаковката и видях че си е стандартно стъкло с леки извивки по края. Не го наложих на телефона да видя дали изцяло ще обхване извивката или не. Довечера ще го поставя и снимам да постна тук.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

О, не ме разбирайте погрешно. Имал съм точно 2 кейса за 2 темефона и съм ги носил малко. Просто искам този малко да го запазя, че много се чупят пусти и стъкла.
dbrand не обхваща лайсната. На С7та ми точно рамката е толкова ожулена и одрана.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

протектор още нямам но за гръб съм взел този http://www.citytel.bg/protective-cover-s...axy-note-8 PROTECTIVE COVER ЗА SAMSUNG GALAXY NOTE 8
за нотето 4 бях взел пак по-габаритен
изпускал съм го доста пъти и му нямаше нищо

Samsung Galaxy Note 8 
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

Аз мисля да си взема Clear View Cover Case http://www.mobilefun.co.uk/official-sams...lack-64369

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue & Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

(2017-09-20, 12:09:10)GT написа:  Аз мисля да си взема Clear View Cover Case http://www.mobilefun.co.uk/official-sams...lack-64369

В движение, когато едната ръка е заета дали ще е удобен този калъф при необходимост от кратко боравене с устройството?

Samsung Galaxy S21 Ultra 
Samsung Galaxy Note 10+ Aura Black
Samsung Galaxy Note 8 - black
Huawei P Smart Z
Samsung Note 4
Xiaomi Redmi Note 6 pro
Цитирай

Ами на Note 4 ползвам S View Cover и нямам проблеми.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue & Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

(2017-09-20, 12:23:01)ivanov_km написа:  В движение, когато едната ръка е заета дали ще е удобен този калъф при необходимост от кратко боравене с устройството?

Зависи какво разбираш под "по-кратко" боравене.
Имам същия за моя едж и ако си десничар - става. Да провериш някоя нотифицкация, време е такива дребни работи. За нещо повече, като писане или браузване на мен ми е супер неудобно с една ръка.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Аз за калъф 100лв нема да дам никога.... Ако ще да е и позлатен......

Ще помоля някой по запознат, да каже от къде идва голямата разлика в цената на безжичните зарядни и дали $26.55 си заслужава за ноут 8 :

Original QI Wireless Charger Fast Charging Pad For Samsung Galaxy S8 G9500 S8+ Plus Project Dream SM-G9500 G9550 EP-PG950 за US $26.55

и

Samsung Wireless Charger Board for Galaxy S8/Galaxy S8Plus/Galaxy S7/Galaxy S7Edge/Note5/S6 Edge Support Official verification за US $112.92?
Цитирай

Утре пристига Note 8цата ми , поръчах си черна на цвят от теленор . За калъф си поръчах сега от CityTel този кейс
PROTECTIVE COVER ЗА SAMSUNG GALAXY NOTE 8

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Ама много са им скъпи аксесоарите на тези. 55 кинта за гръбче... Единствено дето бяха пуснали скрийн протектори на добра цена за седмицата едж...

Цитирай

Гледах само едно ревю на телефона, но си имаше някакъв прозрачен кейс за гърба в комплекта.
Да не би за нас да няма или е кофти самият кейс?

Аз поръчах преди 3 дена черен нот 8 от виваком в Ст. Загора и още нищо. Вчера проверих всичките им офиси в града и няма никъде.
В петък чакат зареждане и ако и тогава няма ще ме откажат и ще взема да взема едно Htc U11, хем ще ми излезе и с 300лв по-евтино.
Ама пусто телефонс такива големи рамки вече не ща
Цитирай

На мен ми излезна 1259.99лв апарата , а за кейса аз обичам по "ръбовати" и заради това го поръчах .Иначе днес в 9 магазина се обадих и имаше последна бройка от Ломско Шосе в София и от там дръпнахме бройката Smile

Цитирай

(2017-09-20, 19:46:49)rumo написа:  Гледах само едно ревю на телефона, но си имаше някакъв прозрачен кейс за гърба в комплекта.
Да не би за нас да няма или е кофти самият кейс?

Аз поръчах преди 3 дена черен нот 8 от виваком в Ст. Загора и още нищо. Вчера проверих всичките им офиси в града и няма никъде.
В петък чакат зареждане и ако и тогава няма ще ме откажат и ще взема да взема едно Htc U11, хем ще ми излезе и с 300лв по-евтино.
Ама пусто телефонс такива големи рамки вече не ща

https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-not...b354de5c08
Аз взех подобен, върши перфектна работа. остава скреен проктер за дисплея да намерим.

Black Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S21 Ultra 512 GB
Цитирай

https://www.olx.bg/ad/luksozen-siv-carbo...6Zdu9.html

Писах на този продавач преди малко , утре ше ми прати снимки и ше ги кача тук.

Извинявам се , но не знам как се качват снимките в по-малък размер . Та ше пробвам този стъклен протектор , утре ще е при мен и ше го лепна и ше кача други снимки Smile

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай

Някъде по техно веригите няма ли оригинални Самсунг протектори, както има за S8/ S8 plus?
Щото от тях по-хубави няма

ето този кейс на самсунг си харесах
http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...W/p/595172

Само дано да са го напаснали по-добре, а не като на S8, че същият такъв хлопаше по телефона при стискане
Цитирай

Мани къде хлопаше , ама се драскаше ...за 2 месеца не приличаше на нищо и една деруга ми беше направило на S8+ на гРъбо...В citytel пък нямали rugged кейса и от plesio го поръчах Smile

Цитирай

Привет. Аз си харесах кейс, който се предлага в Хенди. За около 35 лв мисля че го даваха. Като го намеря ще пусна линк.

edit: ето го въпросният cover - http://handybg.com/bg/p/samsung/samsung-...-protektor
Цитирай

Чакай , в СитиТел е 25 и доставка имаш 4 лева Smile Оригинален на самсунг ,имаше го и в Плесио по-тънкана , но пластмасови кейсове повече НЕ ...драскат се бързо , както и апарата също Wink

Цитирай

В крайна сметка в комплекта кейс няма!?
Аз къде го гледах че има..
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)